Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji "Big Brothera". Zastąpi ją znana reporterka "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie prowadzącą nowej edycji programu "Big Brother". Jej miejsce zajmie reporterka "Dzień Dobry TVN", Gabi Drzewiecka.

Agnieszka Woźniak-Starak była gospodynią programu "Big Brother", który był hitem w wiosennej ramówce stacji TVN7. Ze względu na wysoką oglądalność show zdecydowano się na drugą edycję. Jednak ze względu na niedawną tragiczną śmierć Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki, prezenterka zrezygnowała z funkcji prowadzącej "BB".

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak

Jeszcze do niedawna nie było pewności, czy Agnieszka zdecyduje wycofać się z programu. Edward Miszczak w rozmowie z Plotkiem podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN powiedział, że jeszcze nic nie jest przesądzone i do początku emisji show jest jeszcze trochę czasu. Teraz okazuje się, że ostateczna decyzja najwidoczniej została podjęta. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, rolę Woźniak-Starak przejmie znana reporterka "Dzień Dobry TVN" - Gabi Drzewiecka.

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka od lat jest związana z mediami. Pracowała w radiu Chilli Zet, gdzie prowadziła autorskie audycje. Na co dzień jest reporterką programu "Dzień Dobry TVN", a niedawno zadebiutowała w roli gospodyni śniadaniowego show. Oprócz tego poprowadziła Top Of The Top Sopot Festival u boku Oliviera Janiaka.

Jak myślicie, Gabi sprawdzi się w nowej roli? Trzymamy kciuki!

Małgorzata Ohme zdradziła, jacy będą nowi uczestnicy "Big Brothera". Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (256)
Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji "Big Brothera". Zastąpi ją znana reporterka "Dzień Dobry TVN"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cichy wielbiciel

  Oceniono 99 razy 85

  Uwielbiam te wasze złote myśli: "był hitem", "wstrząsnęła całą Polską", itd. Nawet grafomania wymaga choć trochę talentu i wyczucia a u was, za grosz

 • majacywszystkogdzies

  Oceniono 85 razy 69

  Rozrywka dla intelektualnych nizin.

 • Gość: ***

  Oceniono 88 razy 62

  Mam uczulenie na zdrobnienia typu Gabi, Mati, Wiki. Dorosłe osoby, a takie infantylne!

 • Gość: Ella

  Oceniono 70 razy 58

  Big brother hitem??? Dobry żart... Hitem to może był kilkanaście lat temu, teraz to dno i wodorosty dobre dla półgłówków.

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 60 razy 52

  Smutne. Aktualnie Big Sister to aż przykro oglądać, próbowałem- z ciekawości wytrzymałem dwa odcinki i to do połowy, Nakręccie aktualną wersję Czterej pancerni i pies po 80 latach.

 • Jan Kowalski

  Oceniono 52 razy 42

  Jejku znowu tatuaż!!! Na czole sobie niech zrobi. Zawsze to coś nowego.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 41 razy 31

  Niema ludzi ktorych nie mozna zastapic! Mi tam wsio ryba kto poprowadzi Big Brothera i tak tego nie ogladam bo szkoda czasu na takie bzdety .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX