Blake Lively pokazała się po raz pierwszy od urodzenia dziecka. Bawiła się na imprezie Taylor Swift. Stylizacja podkreśliła jej piękną figurę

Kilka dni Taylor Swift świętowała 30. urodziny. Na przyjęciu, jakie zorganizowała, bawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znaleźli się m.in. Camila Cabello oraz Blake Lively z mężem Ryanem Reynoldsem.

Blake Lively i Ryan Reynolds to jedno z bardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Pobrali się w 2012 roku w tajemnicy, dwa lata po tym, jak się poznali na planie filmu “Green Lantern”. Starają się chronić swoje życie prywatne przed mediami, jednak co jakiś czas publikują na swoich kanałach społecznościowych zabawne posty, przez co zdobyli sporą sympatię fanów. W taki wyjątkowy sposób składają sobie życzenia z okazji urodzin (przeczytacie o tym TUTAJ).

Blake Lively w świetnej formie po ciąży

Niedawno na świecie pojawiło się ich trzecie dziecko. Wiadomość o ciąży także długo trzymali w tajemnicy, jednak paparazzi sfotografowali aktorkę na ulicy. Wtedy już nie było wątpliwości, że ich córki - 5-letnia James oraz 3-letnia Inez będą miały rodzeństwo. W październiku do mediów trafiły informacje, że ponad miesiąc wcześniej po raz kolejny zostali rodzicami. Aktor przez przypadek zdradził, że doczekali się kolejnej córki, jednak do tej pory nie zdradzili jej imienia.

Ostatnio małżonkowie pojawili się na imprezie urodzinowej Taylor Swift. Aktorka miała na sobie dość wygodną stylizację i nie przesadziła z elegancją. Założyła białą koszulkę z nadrukiem oraz długą, błyszczącą spódnicę. Na to zarzuciła czerwony płaszcz. Widać, że szybko wróciła do formy i wygląda promiennie. Jej mąż także postawił na luźną stylizację. Założył czarną koszulkę oraz spodnie, do tego dobrał białe sportowe buty i bordową kurtkę.

Blake Lively i Ryan Reynolds na przyjęciu urodzinowym Taylor SwiftsBlake Lively i Ryan Reynolds na przyjęciu urodzinowym Taylor Swifts Forum

Po zdjęciach, jakie wrzuciła solenizantka, widać, że bawili się świetnie!

AW

Więcej o: