Blake Lively składa Ryanowi życzenia urodzinowe. Oczywiście z niego zakpiła. "Wybrałam dobre zdjęcie". Ich żartów nigdy nie mamy dość

Blake Lively i Ryan Reynolds słyną z tego, że lubią żartować z siebie w mediach społecznościowych. Urodziny aktora były okazją do kolejnego dowcipu.

Ryan Reynolds i Blake Lively od lat uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w Hollywood. Oboje są piękni i utalentowani, ale serca fanów zdobyli swoim poczuciem humoru. Małżonkowie lubię dogryzać sobie w mediach społecznościowych. Wszystko jest oczywiście utrzymane w żartobliwej atmosferze.

Blake Lively świętuje urodziny męża

Przy okazji ostatnich urodzin Lively, Reynolds pokazał światu jej nienajlepsze zdjęcie. Zobaczycie je TUTAJ. W środę aktor skończył 43 lata, a jego wybranka wykorzystała ten fakt i zemściła się. Na profilu Blake na Instagramie pojawiło się już kompromitujące zdjęcie Ryana.

 
Wybrałam dobre zdjęcie. Wszystkiego najlepszego - dopisała aktorka.

Urodzinowa fotka Ryana Reynoldsa z miejsca podbiła Instagram. Przez 12 godzin zdążyło polubić ją blisko 4 miliony osób. Aktor nie odpowiedział jeszcze na osobliwe życzenia swojej żony, ale na pewno zrobi to po swojemu. Blake powinna więc już się bać.

Ryan Reynolds dostał od mamy wyjątkowy prezent urodzinowy. Zagrała dla niego na ukulele. Tylko posłuchajcie 

Zobacz wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.