Antek Smykiewicz zrobił niespodziankę swoim fanom. Dodał niepublikowane do tej pory zdjęcia ze ślubu i pochwalił się żoną

Antek Smykiewicz spełnił prośby swoich fanów, którzy uważali, że za rzadko pokazuje na Instagramie żonę. Specjalnie dla nich dodał kilka zdjęć ze ślubu.

Na początku sierpnia Antek Smykiewicz poślubił swoją ukochaną Justynę. Choć starał się całą ceremonię zachować w tajemnicy, to wydali go zaproszeni goście, którzy chętnie relacjonowali wydarzenie na Instagramie. Piosenkarz rzadko pokazuje żonę w mediach, na co zwrócili uwagę jego fani.

Antek Smykiewicz pokazał zdjęcia ślubne

Na Instagramie sprawił im niemałą niespodziankę. Dodał kilka zdjęć ze ślubu, których nie pokazał do tej pory.

Wszyscy narzekają, że na moim Insta mało zdjęć z żoną więc proszę ... Pani Smykiewicz - napisał.
 

Ujęcia pochodzą z profesjonalnej sesji ślubnej. Pozują na nim radośni i szczęśliwi. Panna młoda miała piękną suknię z długim trenem. Smykiewicz zdradził też, jak wyglądały ich zaproszenia oraz obrączki. Internauci zostawili wiele komentarzy:

Piękne zdjęcia, a zaproszenia ślubne to cudeńka.
Jesteście jak malowani.
Śliczne macie obrączki - komplementują.

Antkowi nie udało się zachować ślubu w tajemnicy, ale wiele gwiazd było sprytniejszych. Zobaczcie, kto przechytrzył media:

Zobacz wideo

Choć niektórzy podziękowali mu za to, co zrobił, to pojawił się internauta, który zwrócił się do Antka ze słowami, że nie musi słuchać swoich fanów i ulegać ich narzekaniom. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o: