Aneta Zając świętuje 15 lat "Pierwszej Miłości". Pokazała zdjęcia z początków serialu. Pamiętacie jak wyglądała? Fani: Rozkwita pani

Aneta Zając na Instagramie podziękowała fanom "Pierwszej Miłości", że od 15 lat oglądają serial, w którym gra główną rolę. Przy okazji dodała kilka starych zdjęć.

15 lat temu, dokładnie 4 listopada, wyemitowano pierwszy odcinek serialu "Pierwsza Miłość". Od samego początku główną rolę gra Aneta Zając, która wciela się w postać Marysi. Aktorka postanowiła uczcić tę okazję i na Instagramie dodała kilka starych zdjęć, na których oprócz niej znalazła się Aleksandra Zienkiewicz, czyli serialowa Kinga.

Aneta Zając na starych zdjęciach

Przez te lata obie przeszły sporą metamorfozę. Zienkiewicz uwielbia eksperymentować z fryzurami. Dziś jest szatynką, jednak na początku emisji serialu miała rudy kolor. Zając, choć nie kombinowała z włosami, to w trakcie nagrań odcinków sporo schudła. Niedawno pisaliśmy o tym, że zachwyca szczupłą sylwetką. Możecie przeczytać TUTAJ.

 

Internauci zostawili wiele komplementów pod ich adresem. Zwrócili uwagę na to, że wiek im służy i wyglądają znacznie lepiej niż 15 lat temu:

Im starsze tym piękniejsze.
Rozkwita pani.
Wypiękniałyście. Pozdrawiam dziewczyny - piszą.

Gwiazdy uwielbiają zmienić fryzury. Zobaczcie, kto jak kiedyś wyglądał:

Zobacz wideo

Trudno się z nimi nie zgodzić, prawda?

AW