W "Ojcu Mateuszu" pojawią się prawdziwe gwiazdy. Zagrają 3 znane aktorki. Wątek Dereszowskiej będzie bardzo ciekawy

Jesienią powróci na antenę TVP1 serial "Ojciec Mateusz". W epizodycznych rolach pojawią się nowe gwiazdy. Wśród nich m.in. Anna Dereszowska, Magdalena Walach i Natalia Lesz.

Od 11 lat widzowie mogą śledzić losy "Ojca Mateusza", w postać którego wciela się Artur Żmijewski. Za nami już 21. sezonów i prawie 300 odcinków! Od lat jest stała obsada, jednak w każdym odcinku pojawiają się nowe kryminalne wątki oraz nowi bohaterowie. Od kilku lat główni bohaterowie się nie zmieniają. Oprócz wspomnianego Żmijewskiego, możemy zobaczyć na antenie m.in. Piotra Polka (młodszy inspektor Orest Możejko), Michała Pielę (aspirant sztabowy Mieczysław Nocul) oraz Kingę Preiss (Natalia Borowik).

Zobacz też: Artur Żmijewski zagroził odejściem z "Ojca Mateusza" i wynegocjował niezłe warunki. Teraz będzie zarabiał krocie

"Ojciec Mateusz". Kto się pojawi?

W 22. sezonie dołączą do nich inni aktorzy, którzy zagrają epizodyczne role. Najwięcej emocji bez wątpienia będzie budził wątek Anny Dereszowskiej, która zagra żonę skąpego przedsiębiorcy. Żeby wyciągnąć od niego pieniądze, sfinguje porwanie własnej córki i zażąda okupu. Ciężkie chwile przeżyje za to postać grana przez Ewę Gorzelak, którą widzowie mogą kojarzyć z roli Gabrysi w "Na Wspólnej". Jej syn zostanie pobity, a lekarze będą walczyć o jego życie. Ksiądz Mateusz Żmigrodzki pozna jej sekret - okaże się, że matka przyczyniła się do ciężkiego stanu swojego dziecka.

Jednak żeby nie było tak smutno, produkcja wprowadziła też wątki komediowe, w których pojawi się Natalia Lesz. Zadufana w sobie bohaterka weźmie udział w ulubionym teleturnieju gosposi księdza. Prowadzący "Panny na wydaniu", czyli Marcin Rogacewicz, wpadnie na pomysł zeswatania ją z dobrze znanym w Sandomierzu dresem.

Jak widać widzowie nie będą narzekać na nudę :).

Nie tylko Małgorzata Kożuchowska i Joanna Koroniewska odeszły z "M jak Miłość". Niektórych bohaterów już nawet się nie pamięta:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
"Ojciec Mateusz". Do obsady dołączą nowe osoby. Wątek Anny Dereszowskiej będzie bardzo ciekawy
Zaloguj się
 • Gość: ????

  0

  "Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny niepokonanym". Te słowa kieruję do twórców serialu.

 • Gość: 7B

  Oceniono 2 razy 0

  Ale gwiazdy. Jak z tańca z gwiazdkami.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 0

  Gdzie to tym razem tatuś upchnął Natalkę L.... 🤦🏼

 • Gość: ZenonSzczepan

  Oceniono 6 razy 0

  Mogliby prowadzić śledztwo w kierunku afer finansowych i pedofilii arcybiskupa szantażowanego i przejętego przez rosyjski wywiad, który ma wpływ na obsadę kluczowych stanowisk w polskiej armii i wywiadzie.

  Kilka nazwisk przychodzi na myśl...

  Aha, ale to miała być fikcja a nie historia oparta na faktach. To lepiej porzucić temat.

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 0

  ale z tych bab gwiazdy i aktorki, ha ha ha ha ha ha

 • Gość: nawa

  Oceniono 3 razy -1

  Ja mam pytanie - kiedy ojciec Mateusz przesiądzie się do Mercedesa czy innej fury? Jak przystało na typowego polskiego księdza.

 • starveling

  Oceniono 2 razy -2

  Natalia Lesz już dwukrotnie grała w serialu w 2011 roku, przy czym w pierwszym z odcinków (79) została ... uśmiercona.

  2011: Ojciec Mateusz jako Paulina Radosz (odc. 79); jako Weronika Grabska (odc. 91)

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 4 razy -2

  Super wątki, będziemy oglądać! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX