Paulina Koziejowska świętuje 7. rocznicę związku. My pytamy: Czyżby wymazała już z pamięci Jacka Borkowskiego?

Paulina Koziejowska świętuje właśnie 7. rocznicę swojego związku. Jesteśmy jednak w lekkim szoku, bo najwyraźniej pominęła Jacka Borkowskiego, z którym niedawno była związana.

Paulina Koziejowska nie przestaje nas zaskakiwać. Jeszcze kilka miesięcy temu media rozpisywały się na temat związku celebrytki z aktorem "Klanu". Jej płomienny romans z Jackiem Borkowskim nie przetrwał jednak zbyt długo. Paulina dość szybko znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera. Okazało się także, że nie taki on "nowy", gdyż celebrytka była z nim w związku jeszcze przed Jackiem. I to właśnie z nim świętuje teraz 7. rocznicę związku. 

Zobacz wideo

Paulina Koziejowska świętuje 7. rocznicę związku. Ale jak? 

Na swoim Instagramie pogodynka opublikowała zdjęcie tortu ze świeczką o numerze "7", które opatrzyła jedynie skromnym wpisem. 

Nasze 7 lat - czytamy.
 

Czy Was także zastanawia, jak to możliwe, skoro jeszcze w ubiegłym roku Koziejowska była z Borkowski? Nas bardzo. Trudno też nam to wytłumaczyć, ale spróbujmy. Być może Paulina zliczyła wszystkie lata, kiedy to była z nowym, lecz starym facetem, a być może po prostu wymazała Jacka ze swojej pamięci. No cóż, możliwości jest kilka, a podobne wywody mają też fani pogodynki.

Jakie 7 Paulina? A Jacek gdzie w tym czasie był? - zapytała jedna z internautek.

Odpowiedzi niestety nie uzyskała. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.