Jacek Borkowski już znalazł nową dziewczynę? W oko wpadła mu seksowna brunetka. To aktorka, koleżanka z pracy!

Jacek Borkowski po rozstaniu z Pauliną Koziejowską, był sam przez kilka miesięcy. Teraz wpadła mu w oko jego agentka, z którą gra w spektaklu!
Zobacz wideo

O Jacku Borkowskim i Paulinie Koziejowskiej zrobiło się bardzo głośno, gdy ogłosili, że są parą. Największe kontrowersje wzbudzał fakt, że dzieliły ich 23 lata różnicy. Chętnie w mediach opowiadali o swojej wielkiej miłości, jednak związek zaledwie po trzech miesiącach się rozpadł. Pogodynka szybko poradziła sobie po rozstaniu i wróciła do swojego eks. Aktor nie zostaje w tyle! Podobno bardzo spodobała mu się Monika Dubisz, z którą jest związany zawodowo.

ZOBACZ: Półnagi Jacek Borkowski leży z 23 lata młodszą ukochaną. Tak, nam też trudno uwierzyć, że opublikował takie zdjęcie

Co łączy Jacka Borkowskiego i Monikę Dubisz?

Podczas premiery nowego spektaklu "Osadzieni" Jacek Borkowski dumnie pozował u boku seksownej brunetki. Okazuje się, że jest to jego agentka. Monika Dubisz zagrała z nim w sztuce teatralnej, gdzie wcieliła się w rolę policjantki. Uwagę zwraca jej mundur! Jest bardzo skąpy, obcisły i odsłania dekolt. W takim stroju Monika wyeksponowała wszystkie atuty, więc nic dziwnego, że wpadła w oko aktorowi. Oboje bardzo chętnie pozowali do zdjęć, a Borkowski do ich wspólnej fotografii zaprosił również swoje dzieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA JACKA BORKOWSKIEGO I MONIKI DUBISZ >>>>>>>>>>

 

Myślicie, że Monika Dubisz będzie nową partnerką Jacka Borkowskiego?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.