Zosia Ślotała świętowała urodziny syna. Spełniła jego największe marzenie i wybrała oryginalne dekoracje. Komentuje Marina: Jaki czad

Zosia Ślotała zorganizowała przyjęcie urodzinowe dla swojego syna. Chłopiec wymarzył sobie, że dekoracje będą w kształcie jego ukochanych samochodów. Mama spełniła jego fantazje.

W 2015 roku Zosia Ślotała po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córka Rania. Dwa lata później urodziła syna Leonarda, który niedawno obchodził 2. urodziny. Na Instagramie jego mama pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia.

Zosia Ślotała przygotowała przyjęcie dla syna

Jak się okazało, chłopiec jest fanem samochodów. Wymarzył sobie, że to właśnie one będą dominować w dekoracjach.

Nasz Leonard skończył 2 lata! Czas tak szybko leci, że ledwo się urodził, a tu już zaczyna składać zdania!  Wymarzył sobie urodziny auta... Mam wielką nadzieje, że będzie to pamiętał - napisała.

Stylistka nie pokazuje twarzy syna, jednak opisała, jak zareagował, gdy zobaczył, co przygotowała dla niego mama:

Wiem, że nie pokazuję twarzy Leonarda, ale możecie sobie wyobrazić zaskoczenie i jego wieeeelki uśmiech! Skakał z radość - zdradziła.

Pod zdjęciami pojawiło się wiele miłych komentarzy, w których fani Ślotały chwalą ją za pomysł. Przy okazji oczywiście składają też życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla Leo.
Ale dzieciaki mają pomysłową mamusię.
Wszystkiego najlepszego - piszą.

Wśród komentujących znalazła się także Marina:

Jaki czad. Sto lat Leo.

Jak Wam się podobają dekoracje? Też jesteście zachwyceni pomysłem?

AW

Więcej o: