Nocna drama między raperami. Zbuku przyjechał pod dom Kamerzysty, wezwano policję. "Jesteś zwykłym zerem, spier**laj"

Kamerzysta i Zbuku to kolejna para raperów, która toczy ze sobą wojnę. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z ostatniej nocy, podczas której miało dojść do konfrontacji.
Zobacz wideo

Kamerzysta szybko zyskał popularność. Przede wszystkim pomogła mu w tym współpraca z Lordem Kruszwilem. Szersze grono odbiorców zapewnił mu także krótki koncert podczas Fame MMA 3. Jego utwory na YouTube odtwarzają miliony słuchaczy, a sam jego kanał ma już prawie 2 miliony subskrybentów. Jego sława nie wszystkim jednak pasuje.

Kamerzysta i Zbuku mają konflikt

Raper Zbuku, który od 9 lat jest na polskiej scenie muzycznej, uważa, że twórczość Kamerzysty to żart z rapu, dlatego ubiegłej nocy pojechał pod jego dom. Cel? Chciał wyjaśnić sobie kilka spraw z "kolegą po fachu". Choć pukał do jego drzwi, to nikt mu nie otworzył.

Byliśmy u niego pod domem. Jak mnie zobaczył, to nie chciał nam nawet drzwi otworzyć i powiedział, że dzwoni na policję - relacjonował Zbuku na nagraniu, które pojawiło się na YouTube.

Także Kamerzysta nagrał film, w którym zrelacjonował, co się wydarzyło:

Zbuku, szczerze? Nie dziwię się, że cała scena ma z ciebie bekę. Przyjeżdżasz do typa z obstawą. Przyjeżdżacie w czwórkę do jednego typa o trzeciej w nocy. Nie przyjechałeś sam, było was czterech. Sprawdziłem na kamerach, zanim podszedłem do drzwi. Udajesz pajaca, że przyjechałeś sam. Czy tak zachowuje się ulica? To, o czym rapujesz, czy to są zasady ulicy? Że przyjeżdżacie w czwórkę do jednego typa i na****acie mu w drzwi, gdzie ja jestem sam z rodziną? Są same kobiety, a wy mówicie, że wy****licie drzwi? (…) Oczywiście, że zadzwoniłem po psy. I każda dorosła osoba, która ma za grosz rozsądku, też zadzwoniłaby po psy, bo przejmowałaby się swoją rodziną. (…) Dla mnie jesteś zwykłym zerem, sp****laj - mówił.
 

Ich zachowanie jest szeroko komentowane w sieci. Na oficjalnych profilach raperów w mediach społecznościowych internauci spierają się, kto tu jest poszkodowany i kto się gorzej zachował. Wielu staje w obronie Zbuka, który ich zdaniem zachował się prawidłowo. Tłumaczą, że każdemu puściłyby nerwy, gdyby był wyzywany i dostawał publicznie groźby. Jednak nie brakuje też opinii, że się ośmieszył i powinien był załatwić sprawy z Kamerzystą na osobności w bardziej rozsądny sposób.

A Wy jak oceniacie zachowanie raperów?

AW