Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozę. Pierwszy raz od lat zmienił fryzurę

Zenek Martyniuk odwiedził swojego ulubionego fryzjera w Warszawie. Piosenkarz i jego syn Daniel postanowili odświeżyć wizerunek z okazji zbliżającego się chrztu Laury.
Zobacz wideo

Zenek Martyniuk i jego syn Daniel rozpoczęli przygotowania przed wielkim świętem. Okazuje się, że wnuczka króla disco-polo w najbliższą niedzielę, czyli w Wielkanoc, zostanie ochrzczona. Dlatego jej tata i dziadek postanowili odwiedzić zaprzyjaźnionego stylistę fryzur, a później wybrali się do ekskluzywnego centrum handlowego w Warszawie, w którym kupili nowe ubrania.

Zenek Martyniuk w nowej fryzurze

Daniel M. relacjonował na swoim InstaStory cały dzień spędzony z tatą.

Tata, jak zwykle, jedzie do swojego ulubionego fryzjera, także dzisiaj będzie nowa fryzura - powiedział Daniel

Król disco polo postanowił odświeżyć wizerunek. Fryzjer od dawna strzyże Zenka, dlatego dokładnie wiedział, co ma zrobić. Skrócił włosy po bokach, ale pozostawił dłuższą grzywkę. Daniel również zdecydował się na małe zmiany, aby dobrze się prezentować na chrzcinach swojej córki Laury.

Zenek Martyniuk, Daniel MZenek Martyniuk, Daniel M screen Instagram

U mnie też jeszcze drobne poprawki przed świętami i oczywiście chrzcinami, które odbędą się w niedzielę - poinformował.

Po udanych metamorfozach udali się na drogie zakupy do luksusowego domu handlowego w Warszawie, aby kupić nowego ubrania. Zenek z pewnością na chrzcie swojej pierwszej wnuczki chce świetnie się prezentować. 

ZOBACZ TEŻ: Daniel M. przeprosił teściową. "Pomyliłem się w wielu sprawach. Aż tak bardzo nie mieszała". Zobaczcie, co jej podarował

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.