Zenek Martyniuk i jego syn Daniel rozpoczęli przygotowania przed wielkim świętem. Okazuje się, że wnuczka króla disco-polo w najbliższą niedzielę, czyli w Wielkanoc, zostanie ochrzczona. Dlatego jej tata i dziadek postanowili odwiedzić zaprzyjaźnionego stylistę fryzur, a później wybrali się do ekskluzywnego centrum handlowego w Warszawie, w którym kupili nowe ubrania.
Daniel M. relacjonował na swoim InstaStory cały dzień spędzony z tatą.
Tata, jak zwykle, jedzie do swojego ulubionego fryzjera, także dzisiaj będzie nowa fryzura - powiedział Daniel
Król disco polo postanowił odświeżyć wizerunek. Fryzjer od dawna strzyże Zenka, dlatego dokładnie wiedział, co ma zrobić. Skrócił włosy po bokach, ale pozostawił dłuższą grzywkę. Daniel również zdecydował się na małe zmiany, aby dobrze się prezentować na chrzcinach swojej córki Laury.
U mnie też jeszcze drobne poprawki przed świętami i oczywiście chrzcinami, które odbędą się w niedzielę - poinformował.
Po udanych metamorfozach udali się na drogie zakupy do luksusowego domu handlowego w Warszawie, aby kupić nowego ubrania. Zenek z pewnością na chrzcie swojej pierwszej wnuczki chce świetnie się prezentować.
JP
Dom Andrzeja Piasecznego ma nietypowy kolor. Wokalista zamieszkał na świętokrzyskiej wsi
Rozwód był dla niej ciosem. Dziś Bosacka zdradza nam, jak odważyła się zacząć od nowa
Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz robi wrażenie. Wiadomo, ile hektarów posiada
Michał Kempa żegna się z widzami "Szkła kontaktowego". "Chciałem to zrobić na antenie"
Córki Andrzeja są "przerażone". Szukają pomocy u króla
Ksiądz ujawnia kulisy udziału w "The Traitors". "Musiałem prosić o pozwolenie"
Robert Carradine nie żyje. Aktor zmarł w wieku 71 lat
Daria Negra wygrała "Disco Star". Szok, kto jest jej mężem
Szokujące wyznanie Leszka Lichoty. "Zmieniłem pas i się ocknąłem na innym"