Zenek Martyniuk angażuje się w politykę? Gwiazdor disco polo poparł znanego piłkarza. Nagrali wspólny klip

Zenek Martyniuk przyjaźni się z wieloma gwiazdami. Jedną z nich jest Tomasz Frankowski. Były piłkarz startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nagrał właśnie klip, w którym wystąpił "król disco polo".

Wybory do Parlamentu Europejskiego coraz bliżej. Jedną z gwiazd, które startują do PE, jest Tomasz Frankowski. Były napastnik reprezentacji Polski zyskał właśnie cenne poparcie. Razem z Zenkiem Martyniukiem nagrał wspólny spot.

Zobacz wideo

Zenek Martyniuk wspiera w wyborach Tomasza Frankowskiego

Tomasz Frankowski to prawdziwa legenda polskiej piłki nożnej. Był czterokrotnym królem strzelców polskiej ekstraklasy. Z sukcesami występował również w Wiśle Kraków i Jagiellonii Białystok. Ostatnio słynny "Franek, łowca bramek" postanowił spróbować swoich sił w polityce.

Frankowski jest "jedynką" Koalicji Europejskiej na Podlasiu. Ciesząc się ogromną popularnością, ma spore szanse dostać się do Parlamentu Europejskiego. Jednak by je zwiększyć zaangażował w kampanię najsłynniejszego mieszkańca Białegostoku - Zenka Martyniuka. "Franek" opublikował na Twitterze filmik, w którym razem z liderem Akcentu zachęca do głosowania w wyborach 26 maja.

Martyniuk co prawda nie zachęca bezpośrednio do oddania głosu na Frankowskiego, jednak uścisk dłoni przyjaciół jest jednoznaczny.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.