W poniedziałek w Zachęcie odbyła się impreza zorganizowana przez Local Heroes. Wśród gości znalazła się m.in. Zosia Ślotała i Natalia Szroeder, która coraz rzadziej pojawia się na ściankach. A szkoda! Tym razem piosenkarka wybrała ciekawą stylizację. Ogólnie wyglądała świetnie, ale nam nie do końca podobają się jej buty.
Natalia miała na sobie kurtkę sięgającą do połowy uda oraz krótkie legginsy. Dominował czarny kolor, który został przełamany kolorami na szerokich rękawach i w dolnej części. Szroeder dobrała do tego przezroczyste sandały na obcasie, które jednak niezbyt ładnie podkreśliły jej nogi. Mamy wrażenie, że były trochę za małe lub po prostu miały za wysoki słupek i przez to palce wystawały poza podeszwę.
Jednak mimo wszystko piosenkarka prezentowała się świetnie. Ma nie tylko świetną figurę, lecz także piękną twarz, dzięki czemu we wszystkim wygląda dobrze. Dlatego nie musi kombinować z fryzurą i makijażem. Na imprezie pojawiła się w rozpuszczonych prostych włosach i delikatnym makijażu. Nam bardzo się podoba, jak wyglądała. A Wam?
AW
Siostra księżnej Kate narobiła długów. Musiała sprzedać posiadłość
Sąsiadka Łatwoganga w windzie wpadła na Dodę. Tak zachowywała się wokalistka
Lanberry ujawnia kulisy zarobków. Mogłaby przestać występować na scenie? Wspomniała o tantiemach
Był pierwszym mężem Chylińskiej. Tak wspomina małżeństwo z piosenkarką
Justyna Kowalczyk ujawnia dramat sprzed lat. Niewiele brakowało do tragedii
Weronika Schreiber ujawnia prawdę o finansach w małżeństwie. To powiedziała o intercyzie
Lewandowska ujawniła prawdę o Krupińskiej. "Przedstawię wam osobę, która nigdy..."
Monika Richardson pokazała 21-letnią córkę. Zaskoczyła komentarzem na temat jej urody
Tak wystroi się Ewa na finałowy bal w "Sanatorium miłości". Wycięcie w talii to nie wszystko. Skradnie show?