Julia Wieniawa na roznegliżowanych zdjęciach. Skomentował je Baron. Już nie ma wątpliwości, że ich relacja jest gorąca

Jeżeli mieliście jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że Julia Wieniawa i Baron są parą, teraz powinny zostać one rozwiane.

Julia Wieniawa i Baron spotykają się ze sobą już od kilku tygodni, ale dopiero niedawno zdecydowali się pokazać w sieci wspólne zdjęcia. Zabawny opis i hasztagi mogły jednak niektórych zmylić - czy naprawdę są parą, czy tylko puszczają oko do fanów i serwisów plotkarskich? Najnowsze komentarze gitarzysty Afromental pod fotkami młodziutkiej aktorki, mogą świadczyć o łączącym ich płomiennym (dosłownie) uczuciu, a przynajmniej o pociągu, jaki do siebie odczuwają.

Julka wrzuciła na Instagram kolejne zdjęcie z wypadu w Alpy, tym razem jednak nie pozuje do niego z Baronem, a wspólną koleżanką, która również bawiła się z nimi w górach. Dziewczyny do fotki zdjęły kombinezony i odsłoniły sporo ciała w mocno powycinanych kostiumach kąpielowych.

 

Fotkę skomentował oczywiście Baron. Krótko, ale za to bardzo wymownie. Julka odpowiedziała zresztą w ten sam sposób - czasem jedna emotikonka mówi więcej niż tysiąc słów.

Komentarz Barona pod zdjęciem Julii WieniawyKomentarz Barona pod zdjęciem Julii Wieniawy Instagram.com/juliawieniawa

Związek Julii i Barona zmierza w poważną stronę: romantyczny urlop na gorących Wyspach Zielonego Przylądka, wypad na narty z przyjaciółmi, mówi się nawet o wspólnym mieszkaniu. Któż by przypuszczał, że sprawy potoczą się w takim tempie...

Zobacz wideo

AB