Wojciech Brzozowski wziął ślub! Żona polskiego windsurfera jest piękną blondynką. Pamiętacie ją z "Idola"?

Wojciech Brzozowski powiedział sakramentalne "tak" swojej wieloletniej partnerce Aurelii Krząkałą. Nowożeńcy pokazali filmik z ceremonii.

Wojciech Brzozowski to najbardziej znany polski windsurfer. Jest siedmiokrotnym mistrzem świata w tej dyscyplinie oraz medalistą zawodów o Puchar Świata, Europy i Polski. Wystąpił również w 2015 roku w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie zajął 12. miejsce.

Od wielu lat jego partnerką jest Aurelia Krząkała. Zakochani wreszcie zdecydowali się zalegalizować swój związek i 26 stycznia się pobrali. Para tuż po ślubie nagrała emocjonujący filmik, w którym podzieliła się z fanami radosną nowiną!

Kochani, dzisiaj zdarzyło się coś wspaniałego, bo z Aurelką wzięliśmy ślub. Złożyliśmy przysięgę małżeńską. No więc jest bardzo fajnie i mamy dalszy ciąg naszej wspaniałej wspólnej przygody.
Zobacz wideo

Żonę Wojciecha Brzozowskiego, Aurelię Krząkałę, możecie pamiętać z udziału w ostatniej edycji muzycznego programu "Idol" z 2017 roku. Na castingu zaśpiewała m.in. piosenkę "Kolorowy wiatr" z filmu Pocahontas.

ZOBACZ: Wojciech Brzozowski w "Idolu"! Spokojnie, nie będzie śpiewać. Zrobi to jego piękna dziewczyna

 

Wojciechowi i Aurelii życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

JP