Paulina Koziejowska pokazała zdjęcie kolejnego starszego partnera. Fani pytają: Nowy związek po tak krótkim czasie?

Paulina Koziejowska rozstała się z Jackiem Borkowskim po 3 miesiącach związku. Teraz deklaruje, że znowu jest bardzo zakochana. Fani są oburzeni, że tak szybko zmienia partnerów
Zobacz wideo

Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego wywołał dużo kontrowersji. Kiedy tylko zostali parą, zaczęli pojawiać się w telewizjach śniadaniowych. Opowiadali o swojej miłości i starali się udowodnić, że duża różnica wieku (23 lata) nie jest żadną przeszkodą. Jak się okazało, Paulina po 3 miesiącach odeszła od Borkowskiego, bo nie chciała zostać uwiązana w domu.

Nowy partner Pauliny Koziejowskiej

Nie minęło dużo czasu od rozstania z Jackiem Borkowskim, a pogodynka już wyjechała na wakacje do Meksyku z nowym-starym partnerem. Podobno, już kiedyś była w nim zakochana. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym obejmuje ukochanego, a do tego dołączyła słowa hinduskiego guru .

„Aby dojść do właściwych drzwi, trzeba wpierw zapukać do wielu niewłaściwych. Jeśli przez przypadek od razu dobrze trafisz, nie będziesz umiał rozpoznać, że to są te właściwe drzwi” Osho
 

W komentarzach pojawiło się wiele słów krytyki. Internauci zarzucają Koziejowskiej, że szybko zmienia partnerów i znowu związała się ze starszym mężczyzną:

Ojej, a ja dopiero teraz zauważyłam, że już nie jesteś z Jackiem
Nowy związek po tak krótkim czasie?
Ja krytykowałam Pana Borkowskiego, ale z Panią to też nie wszystko jest w porządku. Żenady ciąg dalszy...
Tamten był za stary, ten nie za atrakcyjny. Do trzech razy sztuka.
Szybko ci poszło

Ciekawe, jak długo potrwa ta nowa miłość?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.