Magdalena Frąckowiak przyłapana na wyszczuplaniu zdjęć na Instagramie. "Kreujesz nierealne standardy piękna!"

Magdalena Frąckowiak dołączyła do gwiazd wyróżnionych prestiżowym tytułem. W tym samym czasie zaliczyła też sporą wpadkę.

Kilka dni temu Magdalena Frąckowiak po raz kolejny została doceniona za granicą. Tym razem polska modelka dołączyła do kobiet nagrodzonych prestiżowym tytułem 'Woman Of The Year', przyznawanym przez magazyn 'GQ'.

Zobacz wideo

Magdalena Frąckowiak wyszczupla się na Instagramie

W poprzednich latach wyróżnienie zostało przyznane między innymi: Serenie Williams, Kim Kardashian czy Emmie Watson. Frąckowiak jest pierwszą Polką w tym zestawieniu. To niewątpliwy sukces. Nic więc dziwnego, że modelka szybko pochwaliła się zdjęciami z prestiżowej gali na swoim Instagramie. Jak szybko zauważyli jej obserwatorzy, Frąckowiak wygląda na nich nieco inaczej niż w rzeczywistości.

Wszelkie wątpliwości rozwiali administratorzy profilu 'Celebface'. Na ich Instagramie pojawił się filmik porównujący zdjęcia z modelką sprzed i po obróbce graficznej. Wyraźnie widać na nim, że odchudziła szyję, a także zwęziła wcięcie w talii. 

Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy oburzonych fanów.

Kreujesz nierealne standardy piękna! - piszą.
Dziwnie to wygląda.
Ona jest niemożliwa... - podsumowują.

Patrzymy na obydwa zdjęcia i sami zastanawiamy się: po co to? Przecież Magdalena Frąckowiak prezentowała się tego wieczoru idealnie. Nie było potrzeby niczego retuszować. Poza tym, obrabianie zdjęć ze ścianek jest najzwyczajniej w świecie słabe.

Myślicie, że to wina kompleksów? Jak widać, ma je każdy, nawet Kobieta Roku magazynu 'GQ'. Nie jesteśmy jednak przekonani, czy retuszowanie zdjęć to dobry sposób na walkę z "niedoskonałościami"...

MŁ 

Więcej o:
Komentarze (6)
Magdalena Frąckowiak wyszczupla się na Instagramie. "Dziwnie to wygląda"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Szczerze mówiąc nie znam żadnych dokonań tej pani. Podobno jest modelką,ale promuje się w dość kontrowersyjny sposób np epatowanie nagością na Instagramie. I gdyby ta nagość miała jakikolwiek głębszy wymiar np akt artystyczny.W tym przypadku tego nie ma.

 • dodosdontquack

  Oceniono 5 razy 3

  to kobieta roku? blagam. komu dala za ten tytul?

 • Gość: Hebe

  Oceniono 5 razy 3

  Nie ma tej klasy co Anja Rubik..

 • Gość: lola

  Oceniono 3 razy 3

  No niby taka doświadczona modelka, kobieta która bywa w świecie a tu niestety taka wpadka! żałosne że kobiety muszą się w ten sposób dowartościowywać, po co?

 • Gość: Eryk

  Oceniono 1 raz 1

  Brzydka baba..taka uroda wiejskiej ruskiej Maszy

 • Gość: kk

  Oceniono 1 raz 1

  ...i jeszcze mocno wydłużone nogi, co widać porównując je z innymi zamieszczonymi zdjęciami.
  Tylko po co, oryginalna długośc jest ok, a tak wygląda groteskowo i świadczy o małostkowości i kompleksach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX