Syn Pawła Deląga wygląda jak jego kopia. Okazuje się, że jest też bardzo sentymentalny. Pokazał zdjęcie w kultowej kurtce ojca

Syn Pawła Deląga wygląda jak jego kopia. Okazuje się, że 26-letni Paweł Deląg Junior jest bardzo sentymentalny. Zobaczcie, jakie zdjęcie i opis ostatnio dodał.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. To powiedzenie tylko się potwierdza, kiedy patrzymy na syna Pawła Deląga. 26-letni Paweł Deląg Junior jest synem aktora i Katarzyny Gajdarskiej. 

Paweł Deląg - syn Paweł Deląg Junior

Paweł Deląg pochwalił się jakiś czas temu swoim synem. Zrobił to przy okazji, kiedy poinformował, że wspólnie zagrają w jednej produkcji, filmie "Zrodzeni do Szabli", którego reżyserem jest Paweł Deląg "Senior". Choć ich relacja nie zawsze należała do najlepszych, to jednak teraz to się zmieniło, a oni świetnie się ze sobą dogadują. Ostatnie zdjęcie syna aktora może być potwierdzeniem.

Przeszukując strych wśród starych szpargałów znalazłem kurtkę... Taką z historią, ze wspomnieniami. Kurtka Taty czyli Biedrony z filmu "Młode Wilki 1/2" 1998 - napisał.
 

Wśród komentarzy znalazł się nawet ten napisany przez ojca:

Hm... No i całkiem nieźle siadła - skomentował Paweł Deląg "Senior".

Paweł Deląg Junior - kim jest syn aktora?

Syn aktora studiował w Krakowskiej Akademii Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Chce się zająć produkcją filmową. Do tego wiemy jeszcze, że kocha zwierzęta. Opiekuje się swoim owczarkiem szkockim i kotem rasy Maine Coon. Podobno też świetnie gotuje i piecze pyszne ciasteczka. A jak się jeszcze teraz okazało, jest bardzo sentymentalny!

MT