Joanna Kulig nie będzie rodzić w Polsce. Na poród za granicą namawia ją inna polska aktorka

Joanna Kulig jest w 8. miesiącu ciąży. Magazyn "Flesz" donosi, że aktorka planuje urodzić w Stanach Zjednoczonych, a namówić miała ją do tego Weronika Rosati.
Zobacz wideo

Joanna Kulig wyczekuje swojego pierwszego dziecka i jest już w ósmym miesiącu ciąży. O błogosławionym stanie aktorki dowiedzieliśmy się dopiero nieco ponad miesiąc temu. Niedługo później na jaw wyszło, że gwiazda wybrała już nawet matkę chrzestną dla swojej pociechy i jest nią Agata Kulesza. Odtwórczyni głównej roli w filmie "Zimna wojna" przyznała, że zawsze może liczyć na swoją przyjaciółkę zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych. 

Joanna Kulig urodzi w Stanach?

Wszystko wskazuje na to, że Joanna zaplanowała już także poród. Media obiegła informacja, że aktorka chce urodzić w Stanach Zjednoczonych. Namówić miała ją do tego Weronika Rosati. W najnowszym wydaniu magazynu "Flesz" czytamy: 

Obie ostatnio długo o tym rozmawiały. Weronika bardzo namawiała Joasię do podjęcia tej decyzji – mówi "Fleszowi" znajomy aktorki.

Ta rada wydaje się być zrozumiała. W końcu Weronika sama urodziła swoją córkę Elizabeth za oceanem. W jednym z wywiadów gwiazda zdradziła, że zdecydowała się na poród w Kalifornii, aby Ela otrzymała podwójne obywatelstwo. Zależało jej też na komforcie, na tym, aby być daleko od mediów i aby przeżyć ten cudowny czas w spokoju.

Przypomnijmy, że Joanna przebywa obecnie w Stanach, gdzie promuje "Zimną wojnę". Kto wie, być może aktorka zostanie już tam do czasu porodu?

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS