Rutkowski WYPARŁ SIĘ romansu z Wodzianką: Robi to dla rozgłosu. Ona się wściekła i opublikowała ich prywatne SMS-y

Dominika Zasiewska robi wszystko, aby udowodnić, że z Krzysztofem Rutkowskim łączyło ją coś więcej. Tym razem opublikowała ich prywatne smsy.

Od kilku dni show-biznes żyje miłosnym trójkątem, którego bohaterami są: Dominika Zasiewska, Krzysztof Rutkowski i Maja Pilch. Wszystko zaczęło się, kiedy Wodzianka pochwaliła się, że spotyka się z kimś nowym. Tym mężczyzną szybko okazał się Krzysztof Rutkowski, który właśnie szykuje się do ślubu z Mają.

Detektyw wszystkiemu zaprzeczył, co tylko rozwścieczyło Dominikę. Ta, na dowód ich relacji, zaczęła publikować w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. Rutkowski miał jej też obiecywać wspólną przyszłość.

"Wodzinka" opublikowała sms-y od Rutkowskiego

Fakt.pl postanowił skontaktować się z Rutkowskim, aby uzyskać komentarz w tej sprawie. Mężczyzna stwierdził, że Zasiewska wywołała publiczną awanturę tylko i wyłącznie dla rozgłosu.

Ona to robi dla rozgłosu. Jest to jedyny motyw. Dominika nie ma żadnych podstaw ani podłoża do tego, żeby mieć do mnie jakikolwiek żal, wynikający z tego, że faktycznie ja z nią miałem się związać.

Później Krzysztof zaznaczył, że faktycznie, spotykał się z Dominiką, ale o żadnym romansie nie było mowy.

Ale jaki romans? Znajomość jest romansem? Gdyby był romans to być może zakończyłby się związkiem. To był kontakt gdzie ze sobą rozmawialiśmy, spotykaliśmy się na płaszczyźnie koleżeńsko – towarzyskiej i to było wszystko. Czasami bywało tak, że ja jedną godzinę czy nawet niecałą godzinę w tygodniu ją widziałem, ponieważ miałem bardzo dużo wyjazdów. Dominika czasami odnosiła się do tego, że chciała żebyśmy częściej się widzieli.

Detektyw oburzył się też na wzmiankę o ślubie. Zaprzeczył, żeby kiedykolwiek obiecywał Zasiewskiej ślub albo związek.

Można było przewidzieć, że wypowiedź Rutkowskiego tylko pogorszy sytuację. I tak też się stało. Wodzianka w zemście opublikowała ich prywatne smsy. W rozmowach wielokrotnie padają wyznania miłości, także ze strony Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw pisał np:

Cudownie mi było dzisiaj z tobą. Piękny dzień. Kocham cię najdroższa.

Sms-y Krzyszofa Rutkowskiego do Wodzianki ZOBACZ >>>>>

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że Zasiewska otrzymała wiadomości od kobiet, które miały zostać w podobny sposób oszukane przez detektywa. Ciekawe, jak detektyw to skomentuje...

Zobacz wideo

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.