Pojawiły się w "Top Model" i podzieliły internautów. Będą popularne jak siostry Godlewskie?

Angel, Anna i Violet to siostry, o których może być wkrótce w Polsce głośno. Dziewczyny pojawiły się w "Top Model" i przeszły casting. Kim w ogóle są?

Siostry Oliferuk, czyli 34-letnie bliźniczki: Anna i Angel, oraz 28-letnia Violet, mają szanse powtórzyć losy sióstr Godlewskich i zagościć na dłużej w polskim show-biznesie. Jak na razie pojawiły się w "Top Model".

Siostry Oliferuk

Na swoim koncie mają już pierwsze sukcesy w świecie modelingu i przygody z wybiegiem. Anna i Violet w tym roku wystąpiły w finale Top Model Worldwide. Dlaczego pojawiły się w "Top Model"?

Chciałyśmy zobaczyć, jakbyśmy się sprawdziły przed kamerą, która śledzi cały czas. I to było super, czułyśmy się "jak ryby w wodzie" - mówiły w "Dzień Dobry TVN".

Dziewczyny pochodzą z Podlasia, jednak od lat mieszkają w Los Angeles. Języka zaczęły się uczyć, gdy miały 12 lat. Od zawsze ciągnęło je do Stanów i wyjechały tam po studiach. Zaczynały od niezbyt prestiżowych prac, jednak kiedy znalazły się w firmie zajmującej się komórkami macierzystymi, ich los się odmienił. Teraz prowadzą własną firmę farmaceutyczną.

Siostry Oliferuk. Zobacz zdjęcia >>>

"Top Model"

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pod ich zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Siostry podzieliły internautów. Jednych zachwyciły pozytywnym podejściem do życia:

Jak najbardziej tak! Najlepsze siostry ever. Jesteście mega, uwielbiam was.
Jesteście mega. Z mega wielkimi sercami.
Oby było więcej takich pozytywnych osób na świecie, cudowne kobiety - piszą ich sympatycy.

Dla innych są zbyt sztuczne i nie nadają się do programu. Nie obyło się także bez porównań do sióstr Godlewskich:

Moim zdaniem nie są złe, ale do bycia modelką dużo im brakuje.
Blond siostry Godlewskie.
To jest aż śmieszne. Powinny być piękne dziewczyny, naturalne, a nie kopia sióstr Godlewskich - uważają.

Myślicie, że zrobią karierę?

AW

Więcej o: