Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w podróży poślubnej na Seszelach. Aktorka pokazała dużo zdjęć. To prawdziwy raj!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela od razu po ślubie wybrali się w podróż poślubną. Zakochani udali się na Seszele.

W poniedziałek pojawiła się informacja, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub. Ceremonię udało im się utrzymać w tajemnicy. Teraz przebywają na Seszelach, skąd tancerka robi relację na swoim Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska w podróży poślubnej

Trzeba przyznać, że wybrali się do prawdziwego raju. Palmy, lazur wody to tylko namiastka tego, co widzą na co dzień. Nic dziwnego, że świeżo upieczonej mężatce dopisuje humor i widać, że jest bardzo zrelaksowana oraz szczęśliwa.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w podróży poślubnej. Zobacz zdjęcia >>>>

Wakacje na Seszelach nie należą jednak do najtańszych. Za kilkudniowy pobyt dla dwóch osób z wyżywieniem all inclusive trzeba zapłacić ponad 10 tys. zł. Jednak takie widoki i odpoczynek są warte takich pieniędzy.

 

Agnieszka Kaczorowska - ślub

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub cywilny w Toskanii. Towarzyszyły im tylko najbliżsi oraz przyjaciele. Tancerka miała na sobie piękną suknię ślubną od Violi Piekut.

Jeszcze raz gratulujemy oraz życzymy państwu Pela szczęścia na nowej drodze życia:)

AW

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.