Makijażystka pokazała dużo zdjęć ze ślubu Kaczorowskiej. W końcu idealnie widać make up! Są też nagrania z wesela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub. Makijażystka gwiazdy pokazała jej ślubny make-up i opublikowała zdjęcia i nagrania z wesela.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w miniony weekend. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w ukochanej Toskanii. W tym ważnym dniu towarzyszyli im przyjaciele i rodzina. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub

Agnieszka jako pierwsza poinformowała o ślubie za pośrednictwem Instagrama. Aktorka opublikowała na swoim profilu urocze zdjęcie z mężem, w pięknej, białej sukni. Ale tego dnia gwiazda miała na sobie jeszcze trzy inne kreacje. Wszystkie projektu Violi Piekut.

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Agnieszka Kaczorowska - ślubny makijaż

Na ślubie Agnieszki i Macieja była m.in makijażystka, Kinga Szewczyk. Kobieta znana jest bliżej z nazwy swojej firmy - Kolorowe kredki. To właśnie ona wykonała pannie młodej ślubny makijaż. Na swoim Instagramie pochwaliła się swoim "dziełem", jakie wykonała na chwilę przed ceremonią.

 

Widać, że Agnieszka wybrała na tę specjalną okazję minimalistyczny, naturalny makijaż. Lekki podkład, odrobina rozświetlacza, intensywne rzęsy i błyszczyk na ustach w odcieniu nude sprawiły, że gwiazda prezentowała się w dniu swojego ślubu jak milion dolarów.

Agnieszka zawsze wygląda pięknie, ale tym razem... wow!
Co za makijaż! Dzieło sztuki!
Przepiękna kobieta i cudowny make-up, który podkreślił jej urodę! - piszą internauci.

Ogromną rolę odegrała też fryzura Agnieszki. Autorem delikatnych, naturalnych loków jest Paweł Brzozowski. Artysta także pochwalił się fotografią panny młodej na swoim Instagramie.

To była niesamowita przygoda w której mogłem uczestniczyć dziękuje Agnieszka i Maciej! W przepięknej scenerii Toskanii, w gronie fantastycznych ludzi, mogłem uwidocznić swój kunszt fryzjerski wraz z Kingą Szewczyk, która wykonała przepiękny Make Up dla Państwa Młodych- napisał.

Musimy się zgodzić. Agnieszka wyglądała naprawdę pięknie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.