Robert Pattinson kilka miesięcy temu rozstał się z narzeczoną. Znalazł pocieszenie u boku byłej dziewczyny Bradleya Coopera. To ślicznotka!

Robert Pattinson pocieszył się po rozstaniu z narzeczoną. Ponoć nową wybranką gwiazdora jest aktorka i modelka, Suki Waterhouse.

Robert Pattinson nie ma szczęścia w miłości. Po swoim nieprzyjemnie zakończonym związku z Kristen Stewart, która go zdradziła z reżyserem Rupertem Sandersem na planie "Królewny Śnieżki i Łowcy", związał się z FKA Twigs. Choć para była już nawet zaręczona, ten związek również nie przetrwał i w październiku 2017 roku media doniosły, że wokalistka wyprowadziła się od aktora. Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, gwiazdor sagi "Zmierzch" ma już nową wybrankę serca. 

Robert Pattinson spotyka się z Suki Waterhouse

Serwis eonline.com donosi, że Robert Pattinson był w miniony weekend widziany w Londynie z 26-letnią aktorką i modelką, Suki Waterhouse, znaną m.in. z roli w filmie "Zbuntowana". 

Oboje byli w świetnych humorach i wyglądało na to, że dobrze spędzają razem czas. Wybrali się do kina w Notting Hill na "Mamma Mię!", a po seansie przenieśli się do SoHo House na drinki, gdzie zabawili do pierwszej nad ranem. 

Wcześniej Suki Waterhouse spotykała się z Bradleyem Cooperem. Czy z Robertem Pattinsonem faktycznie łączy ją coś więcej? Dzięki "zaprzyjaźnionym informatorom" na potwierdzenie albo zaprzeczenie tych rewelacji raczej nie będziemy musieli długo czekać ;-).

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.