Stewart i Pattinson nie widzieli się od rozstania. Po 5 latach spotkali się w jednym samolocie. Miny mówią wszystko. NIEZRĘCZNIE

Robert Pattinson i Kristen Stewart chyba nie cieszyli się ze spotkania po latach. Ależ mieli pecha!

Kristen Stewart i Robert Pattinson przed laty tworzyli jedną z najbardziej popularnych par show-biznesu, a ich związkowi z ekscytacją przyglądały się tłumy nastolatek. Sielanka zakończyła się w 2012 roku, gdy wyszło na jaw, że Stewart zdradziła chłopaka z reżyserem, Rupertem Sandersem. Ku rozpaczy fanów, mimo prób nie udało im się uratować relacji.

Kristen Stewart, Robert Pattinson.Kristen Stewart, Robert Pattinson. US Weekly

Od tego czasu byli kochankowie nie mieli ze sobą żadnego kontaktu i jedynie sporadycznie wypowiadali się na temat swojego rozstania, podkreślając, że ich związek nie przetrwał między innymi dlatego, że przytłoczyła ich popularność i wścibstwo prasy. Oboje zdążyli ułożyć sobie życie - aktor związał się, a następnie zaręczył z wokalistką FKA Twiggs, a Stewart od wielu miesięcy spotyka się z modelką Stellą Maxwell.

I choć zapewne Stewart i Pattinson woleliby już nigdy się nie spotkać, Hollywood wcale nie jest duże i wiadomo było, że prędzej czy później nadejdzie czas konfrontacji. Ale nikt nie spodziewał się, że jej forma będzie tak niezręczna. Byli kochankowie natknęli się na siebie... w samolocie. Paparazzi sfotografowali Pattinsona oraz Stewart ze swoją dziewczyną na lotnisku w Los Angeles. Ich miny mówią wszystko - to NIE była najmilsza niespodzianka.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Ale niezręczne! To zdecydowanie jedno z najbardziej niekomfortowych miejsc, w których można utknąć z byłym - podsumował serwis "Daily Mail".

Trudno się z tym nie zgodzić. Szczerze współczujemy!

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.