Kylie Jenner i Travis Scott w pierwszej wspólnej sesji zdjęciowej. Uwagę przyciąga twarz celebrytki

Kylie Jenner i jej partner, Travis Scott, pojawili się na okładce najnowszego wydania magazynu "GQ".

Kylie Jenner z Travisem Scottem spotyka się zaledwie od roku, a już doczekali się swojego pierwszego dziecka - córki Stormi. Ich związek zdaje się być dość burzliwy, sama Kardashianka przyznaje, że kłócą się często o najmniejsze "głupoty". Do tej pory mieszkają osobno, ale... kochają się. Rąbkiem tajemnicy na temat swojego uczucia podzielili się z czytelnikami magazynu "GQ", w którym są gwiazdami najnowszej okładki. 

Kylie Jenner i Travis Scott na okładce magazynu "GQ"

Wspólna okładka była kwestią czasu. Wystrojony Travis (ze swoją standardową miną) trzyma na kolanach półnagą Kylie. W oczy rzuca się widoczna blizna na lewej nodze celebrytki, a także... brak wypełniaczy.

KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT DLA "GQ" - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>

Zdjęcia te musiały być robione zatem przynajmniej 2 tygodnie temu, ponieważ ostatnio Jenner pozbyła się kwasu z ust, wobec czego jej usta są dziś zdecydowanie mniejsze

"GQ Magazine" zarobi krocie

Kylie Jenner i Travis Scott rzadko pokazują się razem publicznie. Nieczęsto publikują też wspólne zdjęcia na Instagramie, dlatego nie bez przyczyny mówi się, że najnowszy numer magazynu "GQ" może stać się najbardziej dochodowym w historii. 

A wy co myślicie o tej okładce? Podoba się wam?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.