Ciekawi, jak wygląda córka Kylie Jenner? Proszę bardzo. Twarz Stormi pokazał dumny tata. "Cała mamusia"

Travis Scott pokazał na Instagramie, jak wygląda jego córka. Teraz możecie zobaczyć Stormi w pełnej krasie. Podobna do Kylie Jenner, prawda?

Na początku lutego Kylie Jenner po raz pierwszy została mamą. Dziewczynce nadano imię Stormi. Nazwisko otrzymała po tacie (Webster). Dla niewtajemniczonych - Webster to prawdziwe nazwisko partnera i ojca dziecka Kylie Jenner, Travisa Scotta. To właśnie dumny tata po raz pierwszy pokazał światu twarz dziewczynki. 

Do tej pory Kylie publikowała tylko zdjęcia jej rączki, nóżki i stroniła od upubliczniania jej wizerunku. Zapewne sama chce pokazać dziewczynkę pierwszy raz w rodzinnym reality show. Dzięki Travisowi możemy się jednak przekonać, jak wygląda Stormi.

Nasza mała złośnica - napisał pod zdjęciem.

Kylie jeszcze niedawno na Twitterze pisała, że jej córka wygląda dokładnie tak jak ona, kiedy była malutkim dzieckiem. Fani już teraz nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości.

To bliźniaczka Kylie! 
Cała mamusia.
Jest taka śliczna. Po mamie! - piszą.

Zgadzamy się. Stormi jest śliczna! A Wy?

JT

Więcej o:
Komentarze (4)
Tak wygląda córka Kylie Jenner. Twarz Stormi pokazał Travis Scott
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  Ciężko powiedzieć do kogo podobna,bo smoczek zasłania całą buzię,widać oczy i włosy. Poza tym,mamusia tak poprzerabiana,że nawet gdyby mała była do niej podobna,to trzebaby było najpierw zobaczyć zdjęcie mamy przed przeróbkami...

 • Gość: freeed

  Oceniono 4 razy 2

  czy ja jestem juz tak stary ze nie poznaje ponad polowy tych "GWIAZD"? kto to jest??

 • Gość: pfff

  Oceniono 1 raz 1

  To kiedy pierwsza operacja plastyczna córci na kształt i podobieństwo mamusi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX