Wystrojona Pola Lis na randce z ukochanym. Krótkie szorty i szpilki. Obydwoje pochwalili się zdjęciami

Pola Lis spotyka się z piłkarzem, Kamilem Grabarą. Jeszcze nie tak dawno oglądali z jej tatą, Tomaszem Lisem, mundial w Rosji, a teraz pochwalili się, co porabiają na randce w Manchesterze.

Pola Lis umawia się z Kamilem Grabarą już od jakiegoś czasu. Piłkarz zaczął z nią romans całkiem bezczelnie - poprosił w komentarzu na Twitterze o jej numer telefonu. Ostatnio pochwalił się zdjęciami z romantycznej randki z córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. 

Pola Lis i Kamil Grabara na randce

Pola Lis wbiła się super krótkie szorty, wysokie szpilki i czarną bluzkę odsłaniającą ramiona. Wrzuciła na swoje Instastory zdjęcie i oznaczyła swoje miejsce pobytu - Manchester w Anglii. Jak wiadomo Kamil jest bramkarzem drużyny z Liverpoolu. 

Lis wrzuciła też zrobione od tyłu zdjęcie sylwetki wysokiego chłopaka i dorysowała obok wielkie serduszko. Nie ma raczej wątpliwości, że to Kamil.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Gdyby jednak ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to wystarczy zajrzeć na Instastory samego Grabary. On z kolei pochwalił się, że jadł ze swoją towarzyszką azjatyckie sushi w restauracji Australasia.

W tejże restauracji smakosze znajdą szeroką ofertę dań - można tam zamówić nie tylko sushi - są desery, są też steki. Lokal ma w Google 4,4 gwiazdki na 5. To bardzo odpowiednie miejsce na kolację z ukochaną - przestronny lokal jest urządzony nowocześnie i gustownie. Ceny też podobno są przystępne jak na Anglię. 

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.