Tym nagraniem córka Rusin i Lisa potwierdziła nowy związek. Ale romantycznie! To pierwszy raz, kiedy pokazała chłopaka

Od niedawna w środowisku krążyły plotki o nowym chłopaku Poli Lis. Córka popularnych dziennikarzy w końcu je potwierdziła.

Informowaliśmy Was o tym, że Pola Lis ma nowego chłopaka. Jej wybrankiem jest Kamil Grabara, dobrze zapowiadający się polski bramkarz. Mimo że ma dopiero 19 lat, od dwóch lat zasila szeregi młodzieżowej kadry klubu FC Liverpool. 

Są blisko, mają wspólne pasje, oboje są młodzi, więc to że się spotykają nie powinno nikogo dziwić - doniósł informator Pudelka.

Pola Lis dotychczas nie potwierdziła plotek. Na jej Instagramie jednak pojawiło się wideo, w którym córka znanych dziennikarzy jest w objęciach chłopaka (wideo zobaczycie na górze naszej strony). Wygląda na to, że partnerzy przebywają na wakacjach, bo oprócz nagrania widzimy też zdjęcia. Lokalizacja mówi, że Lis z Grabarą są na Malediwach. Pod jedną fotografią pojawił się także komentarz piłkarza.

Pola LisPola Lis Instagram.com/polciaxx

To musi być miłość! :-) 

JT

Więcej o:
Komentarze (63)
Tym nagraniem Pola Lis potwierdziła nowy związek. Ale romantycznie!
Zaloguj się
 • czesiu.wisniak

  Oceniono 46 razy 26

  Ciekawe jak rodzice się czują wiedząc, że córka jest materacem piłkarzyka, który takich panienek może mieć na pęczki... Nie ona pierwsza i nie ostatnia.

 • sector23

  Oceniono 30 razy 24

  Jakie to szczęście, że piłkarz w dodatku z Anglii. Dobrze, że nie jakiś informatyk, chirurg, banalny inżynier czy nie daj boże poeta romantyczny. Piłkarze to faceci z klasą..... rodziców młodej panny musi rozpierać duma i szczęście, nie wspominając o samej zainteresowanej.
  Niektóre panie pokazują cycki, ta pokazała chłopaka.....

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 21 razy 17

  Jakiś czas temu Weronika Rosati chwaliła sie, że w Polsce kołtunom kapcie z nóg pospadają, jak się dowiedzą, że spotyka się z Harveyem Weinsteinem. No więc mi już kapcie spadły. Teraz pewnie Pola Lis oczekuje że szczęka mi opadnie jak mi pokaże, że jej "chłopakiem" jest trampkarz Liverpoolu.

 • kieliszki

  Oceniono 14 razy 14

  Jakoś nigdy to nie jest uliczny sprzedawca hot-dogów z super poczuciem humoru.

 • michzyb

  Oceniono 14 razy 14

  Jedna Lisówna z Garbarą, druga z Taci Hemigway. Rywalizacja? Parcie na szkło? Może coś innego?

 • julia.gewitter

  Oceniono 13 razy 11

  Takie drogie i ekskluzywne szkoly pokonczyla ktore rozwijaja intelektualnie, a tu sie okazuje ze poziomem nie rozni sie od chlopaka ktory tylko pilke umie w zyciu kopac.

 • domektomek

  Oceniono 9 razy 9

  Toż to jeszcze większy sukces niż matura, którą chwalili się jej rodzice.
  Dla jednych ten fakt to kompromitacja, dla innych nobilitacja.
  A wszystko zależy od poziomu intelektualnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX