Tatiana Okupnik zapuściła włosy. Są już naprawdę długie. Zrobiła to w słusznej sprawie

Tatiana Okupnik od pewnego czasu nie ma już krótkich włosów, do których zdążyła nas przyzwyczaić. Wokalistka je zapuściła, by niedługo oddać je potrzebującym.

Tatiana Okupnik nie poświęca się karierze tak, jak kiedyś. Wokalistka od lat mieszka w USA, gdzie wyjechała z mężem. Teraz spełnia się w roli mamy. Okupnik niedawno urodziła drugie dziecko. I tyle o niej wiemy, bo gwiazda mocno chroni swoją prywatność. Niedawno pokazała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej odsłonie. Tatiana nie ma już krótkiej fryzury. Zapuściła włosy, by oddać je potrzebującym. 

Tatiana Okupnik odda włosy osobom chorym na raka 

Tatiana Okupnik już wcześniej pokazała, że zmienia wizerunek. Na Instagramie wytłumaczyła, że włosy zapuszczała przez całą ciążę. 

Już w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety bez dzieci w kobietę matkę będzie wyboisty (...). Miałam wrażenie, ze nie pasuje do tego procesu, ze moje Ja jest odklejone i najchętniej by zwiało. Jakkolwiek głupie to może się wydawać nie pasowała mi nawet moja fryzura (krótkie włosy z ciężką grzywą), którą kojarzyłam z aktywnością, z siłą, ze sceną, z niezależnością - napisała wówczas Okupnik.

Dodała, że znów chce ściąć włosy i oddać je Fundacji Rak'n"Roll na perukę.

A ja byłam od początku przekonana, że oddam je kiedyś na perukę. No i zbliża się ten czas. 25 cm do oddania już mam. Jeszcze dam im chwilę...A potem #ciach w pracowni @jagahupalo dla #dajwłos #raknroll @fundacjaraknroll - wytłumaczyła.

W ostatni weekend Tatiana Okupnik przebywała w Polsce, gdzie wraz z mężem oraz Marcinem Gortatem i Alicją Bachledą-Curuś bawiła się na koncercie Beyonce i Jaya-Z. Mogliśmy zauważyć, że włosy piosenkarki są już naprawdę długie. Można wywnioskować, że czas na oddanie ich potrzebującym zbliża się wielkimi krokami. I brawo! Szacunek za takie podejście! 

Tatiana Okupnik z mężemTatiana Okupnik z mężem Instagram.com/ tatianaokupnik

JT