Okupnik już tak nie wygląda. Zapuściła włosy i wygląda BOSKO. To nie była zwykła decyzja. Wytłumaczyła powód

Tatiana Okupnik w przeszłości rzadko eksperymentowała z fryzurą. Artystka przyzwyczaiła nas do swoich krótko ściętych, czarnych włosów. Swoim nowym wizerunkiem (którym pochwaliła się na Instagramie) zaskoczyła fanów.

Tatiana Okupnik nie afiszuje się z życiem prywatnym. Nie pochwaliła się nawet, że była ostatnio w drugiej ciąży. Dopiero po porodzie, pod koniec kwietnia tego roku, pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem małych stópek, co sugerowało, że po raz drugi została mamą.

Teraz po raz kolejny zaskoczyła fanów. Okupnik opublikowała fotografię, na której pozuje w wyjątkowo długich włosach. Na zdjęciu prawie nie widać jej twarzy, jednak wydaje się, że fryzura ta bardzo jej pasuje.

 

Pod zdjęciem zamieściła obszerny opis. 

Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki. Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste czy cukierkowe. Codziennie czuję, że rola ta jest najtrudniejszą i najbardziej wymagającą z możliwych - zaczęła Okupnik.

Okupnik zdradziła powód swojej metamorfozy.

Już w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety bez dzieci w kobietę matkę będzie wyboisty (...). Miałam wrażenie, ze nie pasuje do tego procesu, ze moje Ja jest odklejone i najchętniej by zwiało. Jakkolwiek głupie to może się wydawać nie pasowała mi nawet moja fryzura (krótkie włosy z ciężką grzywą), którą kojarzyłam z aktywnością, z siłą, ze sceną, z niezależnością - dodała.

Artystka tłumaczy, że by ułatwić sobie przejście przez okres ciąży, potrzebowała pomocy.

Tą pomocą okazała się m.in. decyzja o zapuszczeniu włosów (...). Potrzebowałam zmiękczenia, złagodzenia. Już w salonie u Jagi, tego dnia powiedziałam, że zetnę włosy jak będę gotowa. Od tego dnia włosy sobie rosły... - wyznała.

Dodała też, że po ścięciu odda włosy na perukę dla Fundacji Rak'n"Roll. 

A ja byłam od początku przekonana, że oddam je kiedyś na perukę.
No i zbliża się ten czas. 25 cm do oddania już mam. Jeszcze dam im chwilę...
A potem #ciach w pracowni @jagahupalo dla #dajwłos #raknroll @fundacjaraknroll - wytłumaczyła.

Musimy przyznać, że to naprawdę szczytny cel. Brawo!

MM

Więcej o: