Rozenek podszywa się pod Majdana, żeby obrażać Dodę? Kuriozalna teoria internauty. Wokalistka zabrała głos

Fan zasugerował Dodzie, że Małgorzata Rozenek obraża ją na Instagramie, podszywając się pod Radosława Majdana. Jak wokalistka skomentowała te sugestie?

Porównania Dody do Małgorzaty Rozenek i sugestie, że gwiazdy nawzajem kopiują swój styl nie mają końca. Pod najnowszymi zdjęciami Radosława Majdana, na których jest Małgorzata, powstała prawdziwa burza. Fani zarzucili Perfekcyjnej, że ta coraz bardziej upodabnia się do wokalistki. Do dyskusji dołączył Radosław, który odpowiedział na zarzuty krótko i dosadnie:

Chyba trzeba być ślepym albo złośliwym, żeby widzieć podobieństwo.

Fani Dody jednogłośnie uznali, że ten komentarz był nie na miejscu. Zarzucili piłkarzowi, że nie powinien w taki sposób wypowiadać się o byłej żonie.

Małgorzata Rozenek pisze komentarze z konta Radosława?

Tymczasem jeden z fanów Dody postanowił jej donieść na temat tego, co wydarzyło się na profilu Majdana. Pod najnowszym zdjęciem piosenkarki na Instagramie pojawił się następujący komentarz:

Dorotka, nie jestem za przemocą, ale dałbym na twoim miejscu wycisk Rozenkowej. Prowadzi profil Radka i na każdym kroku wbija ci szpilę jako Radek, żeby ludzie myśleli, że jest królową, a ty nikim, pomyłką. Być może Radek nawet nie wie, jaka g*wnoburza pod jego nazwiskiem odbywa się w sieci. A wszystko przez jego chorą na twoim punkcie żonkę

Radosław Majdan złożył Dodzie kondolencje

Chociaż Doda przeżywa obecnie trudne chwile z powodu śmierci swojej babci, postanowiła odpowiedzieć na komentarz. Co ciekawe, przy okazji ujawniła, że były mąż kontaktował się z nią, aby złożyć kondolencje.

"Usta wylewają to czym przepełnione jest serce" św. Łukasz. Mam teraz ciężki i smutny okres w życiu i nie śledzę prowokacji. Mojemu byłemu mężowi jednak życzę wszystkiego dobrego i dziękuję mu za złożone kondolencje.

Myślicie, że Małgorzata naprawdę wkrada się na konto Radosława i jest autorką tych wszystkich komentarzy? Coś trudno nam w to uwierzyć. 

Małgorzata Rozenek pisze komentarze o Dodzie z konta Radosława?Małgorzata Rozenek pisze komentarze o Dodzie z konta Radosława? fot.screen Instagram/Doda

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.