"M jak Miłość". Pieńkowska i Moskwa zarobią na odejściu Kuszewskiego. Na ich konta wpadnie niezła suma

Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa mogą być zadowoleni z powodu odejścia Kacpra Kuszewskiego z "M jak Miłość". Ich role zostaną znacznie rozbudowane.

W połowie czerwca pojawiło się oświadczenie Kacpra Kuszewskiego, w którym poinformował o odejściu z "M jak Miłość". Po 18 latach postanowił rozstać się z serialem, ponieważ nadszedł czas na nowe wyzwania. Inni aktorzy mogą się tylko cieszyć.

>>> Kuszewski odchodzi z "M jak miłość". Wydał oficjalne oświadczenie. "Przyszedł ten moment. To była trudna decyzja"<<<

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak Miłość"

Powody do radości powinni mieć głównie Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa. Po tym, jak serialowy Marek (czyli Kuszewski) wyjedzie za granicę razem z żoną Ewą, graną przez Dominikę Kluźniak, Basia (Teresa Lipowska) zostanie sama w domu w Grabinie. Scenarzyści zdecydowali więc, że Marysia (Pieńkowska) wróci na wieś opiekować się mamą. Przeprowadzi się także Artur (Moskwa).

Nie chcieliśmy, żeby serialowa Barbara mieszkała sama. Pocieszeniem po wyjeździe syna i synowej będzie dla niej najstarsza córka. To ona zajmie się mamą, a na wsi będzie odbudowywała relację z Arturem. Z czasem ich wątek będzie jednym z ważniejszych w serialu - zdradziła osoba związana z produkcją w rozmowie z "Super Expressem".

>>>"M jak Miłość". Najpierw Kacper Kuszewski, a teraz Dominika Kluźniak znika z serialu. Jest oficjalne oświadczenie<<<

Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa zarobią więcej

Oznacza to dla nich więcej dni na planie zdjęciowym. Do tej pory pojawiali się w pracy średnio 4-5 dni w miesiącu. Teraz jednak ta liczba może wzrosnąć dwukrotnie. Według obliczeń mogą zarobić nawet 30 tysięcy złotych miesięcznie, gdyż za jeden dzień dostają 3 tys. złotych.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.