Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wrócili do siebie? Już wcześniej były na to dowody, a ten fakt tylko to potwierdza

Wszystko wskazuje na to, że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wrócili do siebie. Małżeństwo wybrało się razem nad Morze Egejskie.

Justyna Steczkowska w kwietniu ubiegłego roku poinformowała na Facebooku, że zakończył się jej związek małżeński, który trwał 17 lat. Razem z mężem zdecydowali się na separację, aby w tym czasie zastanowić się, czy nadal chcą ze sobą być.

Nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie - pisała wówczas Steczkowska. 

Od pamiętnego wpisu minął już rok i więcej wokalistka nie zabrała już głosu w tej sprawie, jednak już kilka miesięcy temu fani zauważyli, że Steczkowska znów nosi obrączkę.

Teraz mamy w tej sprawie kolejny dowód. Artystka opublikowała na Instagramie wideo z wakacji, a chwilę wcześniej nagraniem z tego samego miejsca pochwalił się Maciej Myszkowski.

Cudowna ta woda. Kocham lazurowy kolor morza - napisała pod wideo 

Mąż gwiazdy podkreślił, że był to typowo rodzinny wyjazd.

Jump to the blue sea... Wspomnienia z rodzinnego wypoczynku nad morzem Egejskim #time4family #funtogether  #jump #bluesea #goodtime #bigmajówka #liketoswim

To co, chyba mamy odpowiedź?

MM

Więcej o:
Komentarze (20)
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski wrócili do siebie? Już wcześniej były na to dowody, a ten fakt tylko to potwierdza
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 30 razy 24

  A gdybym musiał odejść, tj. wrócić
  Steczką twego ciała..
  To co byś powiedziała?

 • Gość: Meg

  Oceniono 24 razy 20

  Litości ,kogo to obchodzi ?

 • adamwolski86

  Oceniono 13 razy 13

  Ludzie 80 procent małżeństw ma kryzysy. Szczególnie po tylu latach. A wy sami zobaczycie "maluchy" :D A póki co to do książek.

 • jolantazawada25

  Oceniono 6 razy 6

  Jak można oceniać ludzi przez pryzmat plotek w mediach? Przecież to czyste szaleństwo! Tu dla kliknięcia napisze się nawet, że są podejrzenia ze MM była lesbijka ;-))))))

 • przemysl_to

  Oceniono 8 razy 6

  to fascynujące !!!

 • laurakowalick

  Oceniono 9 razy 5

  Jakaś masakra! A co z Hyżym, Jopek, Kydryńskim, Kayah, Lisową, Wodeckim, Ciechowskim i niezliczoną rzeszą artystów? Wszyscy wyklęci mają być? Ktoś z Was z nimi żyje na co dzień, żeby oceniać ich decyzje?

 • malyszogun

  Oceniono 13 razy 5

  Steczkowska to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. która wydaje płyty, koncertuje i sprzedaje biletowane trasy koncertowe w wielkich halach, a nie jakieś darmowe festyny do pieroga... a ja ciągle widzę tylko artykuły na temat jej życia prywatnego. Justa to nie celebrytka, tylko artystka, a to chyba różnica. Jak tak chętnie piszecie o jej życiu rodzinnym, to napiszcie też dla równowagi o jej życiu zawodowym i sukcesach.

 • rosemagic

  Oceniono 6 razy 4

  A gdzie widziałeś jeden z drugim ten romans?? Plotek, pudel i reszta tego typu mediów to masakra. Maja najwięcej przegranych procesów za kłamstwa!

 • klo.daniel

  Oceniono 8 razy 4

  Przestańcie się czepiać ludzi którzy starają się skleić. To jakaś żenada te komentarze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX