Ilona z "You can dance" wzięła ślub. Pokazała już nagrania z podróży poślubnej. Odpoczywa z mężem w magicznym miejscu

Ilona Bekier, jedna z najatrakcyjniejszych uczestniczek "You Can Dance" wzięła ślub. Zdjęcia z uroczystości pokazała na Instagramie. Teraz z mężem przebywają w podróży poślubnej.

Ilona Bekier była jedną z najpopularniejszych osób 5. edycji "You Can Dance". Zajęła trzecie miejsce ex aequo z Tomaszem Barańskim. Tancerka na co dzień nie jest ściśle związana z show-biznesem, ale nie zrezygnowała z tańca. 

Na Instagramie podzieliła się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną. Bekier wyszła za mąż. Jej mężem został kulturysta Jean Ekwa. 

- Ladies and gentlemen, Mr. & Mrs. Ekwa - napisała pod zdjęciem. 

Bekier wybrała bardzo prostą suknię bez wzorów. I jak widać - opłacało się. Tancerka wyglądała naprawdę pięknie. Jak się okazuje, sama zaprojektowała kreację! 

Obecnie świeżo upieczeni małżonkowie przebywają w podróży poślubnej na Bali. Nagraniami dzielą się na Instastories. Wy też możecie je zobaczyć w załączonym do artykułu wideo.

Plotek serdecznie gratuluje i życzy samych radości w małżeństwie! 

JT

Więcej o:
Komentarze (3)
Ilona Bekier z "You Can Dance" wzięła ślub. Miała piękną sukienkę! Teraz odpoczywa z mężem na Bali
Zaloguj się
 • Gość: Mateusz

  0

  URODA GNOJOWA!!!!!! ANOREKTYKI!!!! NIE TRAĆ ŻYCIA NA RZYGOWINY!!!! NAJLEPIEJ ADORACJA+REKOLEKCJE POWOŁANIOWE!!!!=SZCZĘŚCIE NA WIEKI!!! Mateusz Ceglak Pokój i Dobro

 • Gość: Jadwiga

  0

  URODA OBOROWA!!! ANOREKTYKI!!!! NIE MARNUJ ŻYCIA NA GÓWNO!! NAJLEPIEJ ADORACJA+REKOLEKCJE POWOŁANIOWE!!=SZCZĘŚCIE NA WIEKI!!!!! Jadwiga Szlanda Pokój i Dobro

 • Gość: kaka

  0

  Wszyscy są na Bali. Moi znajomi z malutkimi dziećmi nawet jezdzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX