Ciężarna Frycz nie chce brać ślubu? Ma ku temu ważny powód. Chodzi o jej ojca

Olga Frycz jest w ciąży. Wraz ze swoim partnerem, Grzegorzem Sobieszkiem, oczekują swojego pierwszego dziecka. Jednak jak donosi "Twoje Imperium", nie spieszno im do ślubu.

Olga Frycz w minioną środę za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że spodziewa się dziecka. Aktorka wzięła udział w sesji dla polskiego "Vogue'a", a zdjęcie, które udostępniła podpisała wymownymi hastagami "pregnant session".

Mimo jej błogosławionego stanu, Frycz nie myśli o małżeństwie.

Olga Frycz może mieć wątpliwości, biorąc pod uwagę nieudane małżeństwo swych rodziców. Akt ślubu nie zapobiegł temu, że jej ojciec, aktor Jan Frycz, odszedł od żony i piątki dzieci do innej - zdradza znajomy aktorki na łamach "Twojego Imperium".

Przypomnijmy, że Jan Frycz dla młodszej kochanki zostawił matkę Olgi i jej czworo rodzeństwa.

Kim jest partner Olgi Frycz? 

Córka Jana Frycza przez długi czas była związana z Jackiem Borcuchem. Po zakończeniu ich burzliwego związku on zaczął spotykać się z Małgorzatą Ohme, a ona z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem i byłym zawodnikiem muay thai. Magazynowi "Flesz" wyznała, że nowego partnera poznała go na zajęciach w Academia Gorila, której Sobieszek jest właścicielem.

Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze [śmiech]. Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat - mówiła.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>

Po wspólnych zdjęciach, które para dodaje na Instagram widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Oby tak dalej!

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.