Olga Frycz w minioną środę za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że spodziewa się dziecka. Aktorka wzięła udział w sesji dla polskiego "Vogue'a", a zdjęcie, które udostępniła podpisała wymownymi hastagami "pregnant session".
Mimo jej błogosławionego stanu, Frycz nie myśli o małżeństwie.
Olga Frycz może mieć wątpliwości, biorąc pod uwagę nieudane małżeństwo swych rodziców. Akt ślubu nie zapobiegł temu, że jej ojciec, aktor Jan Frycz, odszedł od żony i piątki dzieci do innej - zdradza znajomy aktorki na łamach "Twojego Imperium".
Przypomnijmy, że Jan Frycz dla młodszej kochanki zostawił matkę Olgi i jej czworo rodzeństwa.
Córka Jana Frycza przez długi czas była związana z Jackiem Borcuchem. Po zakończeniu ich burzliwego związku on zaczął spotykać się z Małgorzatą Ohme, a ona z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem i byłym zawodnikiem muay thai. Magazynowi "Flesz" wyznała, że nowego partnera poznała go na zajęciach w Academia Gorila, której Sobieszek jest właścicielem.
Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze [śmiech]. Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat - mówiła.
ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>
Po wspólnych zdjęciach, które para dodaje na Instagram widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Oby tak dalej!
MM
Baron wieczorem przerwał milczenie na temat rozwodu. Krótko i na temat
Kamila Kalińczak debiutuje jako prowadząca "Szkło kontaktowe". Reakcje widzów mówią same za siebie
Turkot ujawniła, co działo się za zamkniętymi drzwiami szkoły filmowej. Szokujące
To dlatego Komarnicka i Terrazzino odpadli z "Tańca z gwiazdami"? Ekspertki tłumaczą
Bardowska z "Rolnik szuka żony" miała dość czarnych frontów. Tak teraz wygląda jej kuchnia
Syn Kayah zaliczył debiut przed kamerami. Tak obecnie wygląda 27-letni Roch
Polska popełniła błąd, wystawiając film Holland do Oscara? Raczek wspomniał o interesach
Obszerny wpis Komarnickiej po eliminacji z "Tańca z gwiazdami". Wieczorem padły poruszające słowa
Timothée Chalamet szybko opuścił galę Oscarów. Media piszą o upokorzeniu