Pamiętacie słodką Ruthie z "Siódmego nieba"? Dziś to dorosła, piękna kobieta. I bardzo naturalna!

MacKenzie Rosman, która zagrała małą Ruth Camden w serialu "Siódme niebo", jest dziś piękną, dorosłą kobietą. I jest bardzo naturalna!

Kiedy MacKenzie Rosman pojawiła się w serialu "Siódme niebo" w 1996 roku, miała zaledwie 7 lat. Zagrała najmłodszą z pięciorga dzieci pastora Camdena. Pamiętacie, jak uroczo wtedy wyglądała?

Po zakończeniu nagrań serialu "Siódme niebo" pozostała bez pracy. Później zagrała w kilku filmach, ale nie odniosła spektakularnej kariery. Aktorka w wieku 20 lat wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Maxim". Jej ogromną pasją już wtedy były konie, co pozostało do dziś.

Mam 8 koni na podwórku - mówiła kiedyś w wywiadzie. - Jeżdżę cały czas. Ostatnio było tak gorąco, że nie dało się jeździć zbyt często, jedynie kilka razy w tygodniu. Zwykle, gdy nie jest gorąco, jeżdżę przynajmniej 4 razy w tygodniu.

ZOBACZ JAK DZIŚ WYGLĄDA >>

Aktorka chroni swojej prywatności. Mówi się, że nie wyszła za mąż. Kiedyś łączono jej nazwisko z kolegą z planu, Tylerem Hoechlinem, ale ona sama nigdy tego nie potwierdziła.

Bardzo się zmieniła?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.