Kamińska na wakacjach z partnerem. Tylu jego zdjęć jeszcze nie pokazywała, ale to fotografia w bikini kradnie show. "Milion dolarów"

Julia Kamińska spędza wakacje na Kubie ze swoim partnerem. Jedno z ostatnich zdjęć wrzuconych przez nią na Instagram robi szczególne wrażenie.

Julia Kamińska Wielkanoc spędza na Kubie ze swoim partnerem, Piotrem Jaskiem. Aktorka chętnie chwali się zdjęciami z podróży, a jedno z ostatnich szczególnie zachwyciło fanów. Pozuje na nim w bikini, a jej ciało prezentuje się fenomenalnie.

 
Milion dolarów, a może i więcej! - komplementują fani.
Piękna i naturalna.
Ślicznie Pani wygląda.

Obecny wygląd aktorki to efekt znaczącej metamorfozy. Jeszcze kilka lat temu Kamińska wyglądała zupełnie inaczej.

Pierwsze zdjęcia z Piotrem Jaskiem

O tym, że Julia Kamińska spotyka się z dużo starszym mężczyzną wiadomo było już jakiś czas temu. O związku tym opowiadała co nieco u Kuby Wojewódzkiego. Do tej pory jednak konsekwentnie strzegła jego prywatności i nie pokazywała go w mediach społecznościowych. Teraz para wybrała się razem na Kubę, a na fotografiach z wakacji na Instagramie towarzyszy jej ukochany.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>

Zakochani poznali się wiele lat temu, jeszcze na planie serialu "Brzydula". Ona była wówczas początkującą aktorką, on doświadczonym scenarzystą tego serialu. Mimo że przez długi czas nikt nie dawał im szans, oni (bez wspólnych okładek, celebryckich imprez) są ze sobą już ponad 10 lat.

No cóż, pozostaje trzymać kciuki za przyszłość!

MM, WJ