Agnieszka i Grzegorz Hyży na bajkowych wakacjach! Piękne zdjęcia, ale i tak wszyscy patrzą na ciało prezenterki w bikini

Agnieszka i Grzegorz Hyży postanowili trochę odpocząć i zdecydowali się wyskoczyć na szybkie wakacje. Swój bajkowy wyjazd obydwoje relacjonują na Instagramie.

Agnieszka i Grzegorz Hyży wybrali się tylko we dwoje na szybki, egzotyczny urlop. Najwidoczniej są bardzo podekscytowani tą wyprawą, bo na ich profilach na Instagramie co chwila pojawiają się nowe zdjęcia. Wylądowali zaledwie kilkanaście godzin temu, a my już możemy podziwiać kilka naprawdę fajnych fotek!

Szybki urlop za 3, 2, 1... - podpisał zdjęcie z samolotu Grzegorz Hyży.
 

Od tego zdjęcia zaczęła się cała relacja ich rajskich wakacji. Zaraz po wylądowaniu państwo Hyży postanowili rozładować emocje i wybrali się do baru. Muzyk jednak zaznaczył, że pili tylko zdrowe napoje, o czym możemy się przekonać ze zdjęcia, które opublikował.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na poprzedni urlop małżeństwo wybrało się do Japonii. Mogliśmy wtedy podziwiać Agnieszkę Hyży bez makijażu, a wokalistę bez koszulki. Jesteśmy pewni, że i tym razem zakochani zafundują nam ciekawą relację. Może dzięki nim również nam uda się poczuć jak na słonecznej plaży!

PC, AG