Twarz Joanny Racewicz wyglądała już naprawdę ładnie. Teraz znowu PRZESADZIŁA z zabiegami

Joanna Racewicz jest fanką zabiegów medycyny estetycznej. Na jakiś czas ograniczyła zabiegi i wyglądała bardzo dobrze. Niestety, najnowsze zdjęcie pokazuje, że już tak nie jest.

Joanna Racewicz z okazji Dnia Kobiet opublikowała piękne życzenia dla wszystkich pań. Niestety, tylko życzenia możemy ocenić pozytywnie, bo dziennikarka na zdjęciu, które udostępniła, znowu wygląda fatalnie. Przesadziła z ilością botoksu i nawet nie może się już uśmiechnąć, a było już tak dobrze.

Najlepszego dziewczyny! Bądźcie zdrowe, piękne i szczęśliwe. Miejcie odwagę, żeby iść własną drogą za marzeniami. Nie zginajcie karku, nie słuchajcie tych, co "wiedzą lepiej", a w trudnych chwilach - pamiętajcie: po każdej burzy wychodzi słońce. Trzeba tylko uwierzyć. Bądźcie kochane i kochajcie do utraty tchu. Cieszcie się każdym dniem, bo żaden się nie powtórzy. A jak przyjdzie ochota na ułańską szarżę w życiu - to naprzód! Żałujemy tylko tego, czego nie zrobiłyśmy. Za resztę - dostajemy od życia rachunek - opisała zdjęcie Racewicz.
 

Fani okazali się łaskawi. Ich uwaga skupiła się głównie na treści posta, a nie wyglądzie dziennikarki. Dziękowali i życzyli jej wszystkiego, co najlepsze.

Piękne słowa Pani Joasiu!
Dziękujemy za wspaniałe życzenia! Wszystkiego dobrego!
Nie jest tak źle, mogło być gorzej - delikatnie zwrócił uwagę jeden z internautów.

Naszym zdaniem Joannie Racewicz powinna zrezygnować z wizyt w salonach medycyny estetycznej. Piękno tkwi w naturalności! Mimo to, doceniamy jej post i również życzymy wszystkiego dobrego!

PC