Selena i Justin już się rozstali? "Kłótnia przerodziła się w awanturę". Powód? To było do przewidzenia

Relacja Seleny Gomez i Justina Biebera to prawdziwy rollercoaster. Kilka miesięcy po powrocie do siebie para stanęła w obliczu (kolejnego) kryzysu.

Selena Gomez i Justin Bieber już się rozstali? Para podobno zaczęła odczuwać zbyt dużą presję otoczenia i postanowiła zrobić sobie krótką przerwę. Ogromne zainteresowanie, jakie budzi ich związek od momentu, gdy do siebie wrócili, nie sprzyja budowaniu zdrowej relacji. Czas spędzony osobno ma im pomóc w nabraniu dystansu, ale - jak zapewnia źródło portalu eonline.com - o rozstaniu nie ma mowy. 

Mieli ostatnio sporo nieporozumień, a jedna kłótnia przerodziła się w naprawdę dużą awanturę. Wtedy stwierdzili, że chcą od siebie odpocząć, co nie zmienia faktu, że cały czas mają ze sobą kontakt i uczucia, jakimi się darzą nie uległy zmianie. 
Zdecydowanie to nie jest koniec, ale oboje potrzebują spędzić trochę czasu osobno. 

Selena Gomez i Justin Bieber spotykali się z przerwami w latach 2011-2016. Po raz kolejny wrócili do siebie w październiku minionego roku i ostatnie kilka miesięcy byli nierozłączni. Nic dziwnego, że zapragnęli od siebie odpocząć. 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.