Boczarska w pierwszym wywiadzie po porodzie: Jestem zabujana na amen. Zdradziła też, jak udało się jej wrócić do formy sprzed ciąży

Magdalena Boczarska właśnie wróciła do pracy po 2-miesięcznej przerwie. W pierwszym od dawna wywiadzie opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie.

Magdalena Boczarska w grudniu po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł  syn aktorki, Henryk - owoc jej miłości do Mateusza Banasiuka. Gwiazda kilka dni temu po raz pierwszy od dawna udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak się czuje w nowej roli, czyli roli matki oraz jak wygląda teraz jej codzienne życie.

Okazją do rozmowy był powrót aktorki do pracy, czyli do gry w warszawskim teatrze IMKA. Tuż przed spektaklem odwiedziła ją dziennikarka "Dzień dobry TVN".

Jestem zakochana. Jest nowy mężczyzna w moim życiu. Nie będę tego ukrywać. Jestem zabujana na amen - odpowiedziała Boczarska po tym, jak dziennikarka stwierdziła, że aktorka wręcz promienieje.

Nie mogło nie pojawić się pytanie o błyskawiczny powrót Boczarskiej do formy sprzed ciąży. Aktorka rodziła przecież zaledwie 2 miesiące temu.

Ćwiczę ze swoim maluchem na ramieniu, co sprawia nam dużo frajdy. Nic specjalnego nie robię, dbam o siebie, tak samo teraz, jak i przed, jak i w trakcie. Czas się na to zawsze znajdzie - wyznała otwarcie Boczarska.

Aktorka przyznała również, że stopniowo powraca do pracy. Obecnie 4 razy w miesiącu występuje na deskach teatru IMKA.

Ja się nie wyrywam do wszystkich obowiązków zawodowych, tylko do tych, które na to zasługują - podsumowała całą rozmowę z uśmiechem Magdalena Boczarska.

AG

Więcej o: