Konflikt Dody i Jastrzębskiej trwa od lat. Teraz spotkały się na Telekamerach. Reakcja dziennikarki? Niezbyt dojrzała

Powszechnie wiadomo, że Doda i Agnieszka Jastrzębska nie są przyjaciółkami. Teraz obie były obecne na gali rozdania Telekamer, więc spotkanie było nieuchronne.

Konflikt Dody i Agnieszki Jastrzębskiej trwa od wielu miesięcy. Powodem tego ma być zmiana nastawienia do Rabczewskiej, odkąd dziennikarka zaczęła ściślej współpracować z Agnieszką Woźniak-Starak, największym wrogiem piosenkarki.

 

Teraz obie panie spotkały się na gali rozdania Telekamer. Chociaż "spotkanie" jest trochę zbyt dużym słowem. Jastrzębska skutecznie udawała, że nie zna Dody i siedziała odwrócona do niej tyłem, co oczywiście piosenkarka uwieczniła na swoim Instagramie, dodając wideo ze zbliżeniem na plecy dziennikarki.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Usiadła tyłem i udaje, że mnie nie zna #agnieszkajastrzębska - napisała.
 

Cóż, konflikt konfliktem, ale takiej dziecinnej "reakcji" po dorosłej osobie się nie spodziewaliśmy.

Szczegóły konfliktu Dody i Jastrzębskiej

Doda i Agnieszka Jastrzębska od roku toczą ze sobą medialną wojnę. Wszystko zaczęło się, kiedy piosenkarka nazwała dziennikarkę "złośliwą i dwulicową szują". Mówiło się też, że Rabczewska ma mieć żal o zmianę nastawienia do niej, odkąd Jastrzębska zaczęła się udzielać w programie Agnieszki Woźniak-Starak.

Oliwy do ognia dodała sytuacja z Festiwalu Filmowego w Cannes, na którym obie panie były obecne. Portal "Jastrząb Post", prowadzony przez Jastrzębską, pokazał wideo z Dodą próbującą pozować fotografom, którzy nie są nią szczególnie zainteresowani. Dalej na nagraniu widzimy piosenkarkę próbują sfotografować się z jedną z hostess.

Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać. Na zeszłorocznej Wielkiej Gali Gwiazd Plejady nie szczędziła słów krytyki pod adresem byłej koleżanki.

OG