Kim jest Klaudia Surma? To ona próbowała pogrążyć Deynn. Jej popularność rośnie w błyskawicznym tempie

Klaudia Surma - to właśnie ona jest autorką kontrowersyjnego wpisu o relacjach rodzinnych Deynn. Jak wygląda i czym się zajmuje młodsza siostra Marity?

Kim jest Klaudia Surma? To zwykła dziewczyna, która nie istnieje w świecie show-biznesu, młodsza siostra Marity Surmy, znanej jako Deynn. O Klaudii nikt do tej pory nie słyszał, a teraz liczba jej followersów na Instagramie rośnie w błyskawicznym tempie. Wszystko za sprawą afery, o której więcej przeczytacie TUTAJ

Klaudia Surma opublikowała bardzo emocjonujący wpis, w którym napisała, jak wygląda życie rodzinne Deyyn. Zarzuciła siostrze, że ta odwróciła się od niej, kiedy jej potrzebowała. Mogliśmy zobaczyć także ich prywatne sms-y. Z wpisu wynikało także, że Klaudia boi się chłopaka siostry, Daniela Majewskiego.

 

Cała rodzina pochodzi ze Świebodzina. Deynn jest najstarszą z trzech sióstr. To jej udało się zrobić karierę w Warszawie. Klaudia i najmłodsza Natalia jakiś czas temu przeprowadziły się do stolicy. W rozpoczęciu nowego życia miała im pomóc blogerka, jednak nie spełniła ona oczekiwań swoich krewnych.

Być może Klaudia spodziewała się, że Deynn pomoże jej zrobieniu kariery. Tak się jednak nie stało. Dziewczyna musiała pracować w Żabce. Dopiero teraz ma szansę podbić social media. Staje się coraz bardziej rozpoznawalna i codziennie zyskuje nowych fanów.

Jaka przyszłość czeka nastolatkę? Wiemy, że Klaudia Surma wróciła do rodzinnego miasta. Na pewno będziemy śledzić jej poczynania, jeśli rzeczywiście trafi do show-biznesu. Kto wie - może taki jest jej cel?

PC