Kim jest Klaudia Surma? To ona próbowała pogrążyć Deynn. Jej popularność rośnie w błyskawicznym tempie

Klaudia Surma - to właśnie ona jest autorką kontrowersyjnego wpisu o relacjach rodzinnych Deynn. Jak wygląda i czym się zajmuje młodsza siostra Marity?

Kim jest Klaudia Surma? To zwykła dziewczyna, która nie istnieje w świecie show-biznesu, młodsza siostra Marity Surmy, znanej jako Deynn. O Klaudii nikt do tej pory nie słyszał, a teraz liczba jej followersów na Instagramie rośnie w błyskawicznym tempie. Wszystko za sprawą afery, o której więcej przeczytacie TUTAJ

Klaudia Surma opublikowała bardzo emocjonujący wpis, w którym napisała, jak wygląda życie rodzinne Deyyn. Zarzuciła siostrze, że ta odwróciła się od niej, kiedy jej potrzebowała. Mogliśmy zobaczyć także ich prywatne sms-y. Z wpisu wynikało także, że Klaudia boi się chłopaka siostry, Daniela Majewskiego.

Cała rodzina pochodzi ze Świebodzina. Deynn jest najstarszą z trzech sióstr. To jej udało się zrobić karierę w Warszawie. Klaudia i najmłodsza Natalia jakiś czas temu przeprowadziły się do stolicy. W rozpoczęciu nowego życia miała im pomóc blogerka, jednak nie spełniła ona oczekiwań swoich krewnych.

Być może Klaudia spodziewała się, że Deynn pomoże jej zrobieniu kariery. Tak się jednak nie stało. Dziewczyna musiała pracować w Żabce. Dopiero teraz ma szansę podbić social media. Staje się coraz bardziej rozpoznawalna i codziennie zyskuje nowych fanów.

Jaka przyszłość czeka nastolatkę? Wiemy, że Klaudia Surma wróciła do rodzinnego miasta. Na pewno będziemy śledzić jej poczynania, jeśli rzeczywiście trafi do show-biznesu. Kto wie - może taki jest jej cel?

PC

Więcej o:
Komentarze (34)
Klaudia Surma - kim jest młodsza siostra Deynn?
Zaloguj się
 • Gość: Anikaaa2222

  Oceniono 13 razy 11

  że niby kto zrobił karierę????ale że jaką się zapytuję :D...

 • Gość: kama

  Oceniono 20 razy 8

  Maritę postrzegałam zawsze jako naczelnego klauna polskiego szołbiznesu, ale ta sytuacja jest głęboko niesprawiedliwa i właściwie staje się już jakąś bardzo osobistą vandettą, która może dziewczynę zapędzić do grobu. Wpis Klaudii był zwyczajnie obrzydliwy, przesiąknięty manipulacją, jadem, rozhisteryzowaniem, gó...arstwem i mega roszczeniową postawą wobec siostry... To tak, jakby Wasze rodzeństwo napisało o co ma do Was żal i wysłało do pracodawców i znajomych, chora sytuacja, no chora. Żeby te żale były jeszcze jakoś usprawiedliwione, no ale nie. Ogólnie Marita jest takim prostym człowieczkiem, wydaje mi się bardzo naiwna, wszystkie jej relacje są jakieś patologiczne, uzależnione od jej pieniędzy, ludzie wchodzą jej na głowę, ona nie stawia granic, albo ich nie pilnuje. Wystarczy przeczytać wpis tej siostry ze zrozumieniem, zwrócić uwagę na istotne szczegóły i złożyć je w całość, żeby zobaczyć jaką ta jej siostra jest niewdzięczną larwą, pozbawioną jakiejkolwiek przyzwoitości i na dodatek leń i lawirant do potegi... Tego chyba nawet nie trzeba tłumaczyć rozumnym i dorosłym ludziom, którzy żyją na swój koszt. Jedynym priorytetem tej dziewczyny było gruchanie z chłopakiem na czyimś mieszkaniu, mała siostra jej w tym przeszkadzała, więc zrobiła z niej kartę przetargową. Świństwo wobec i jednej i drugiej zrobiła, a rodzina na tej prowincji się ze wstydu spali. I jak Ty teraz Klaudia znajdziesz jakąkolwiek pracę w tym Świdwinie, skoro narobiłaś wokół siebie tyle syfu, a małe miasteczko długo nie zapomni? Kto zatrudni taką osobę, nawet do sklepu? Najbardziej szkoda tej małej Natalki, mogła dostać edukację, prezentować lepszy poziom niż siostry...

 • Gość: peleryna

  Oceniono 6 razy 6

  Co za świat?! Kiedyś pisało się o wartosciowych sprawach.... Jakaś siostra kłóci się z siostrą i to jest tematem artykułów? W ten sposow można preparować mnostwo artykułów.... nawet o panu, ktory nie sprząta kupek po psie. "Redaktorzyny" postarajcie się....

 • Gość: Zenia

  Oceniono 7 razy 5

  Klaudia chodziła do technikum w Świdwinie, problemowa dziewczyna, wyrzucona ze szkoły, mam nadzieję że się trochę ogarnęła i dorosła

 • Gość: pat

  Oceniono 3 razy 1

  Kolejny pustak, który ma parcie na szkło!

 • Gość: Leń i pasożyt

  Oceniono 11 razy 1

  Pasożytowanie się skończyło!!!!! Do roboty Pasożycie!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 1

  "Najgorszy to ptak co we własne gniazdo sr@"!!!!! Mieszkała za darmo, dostawała kieszonkowe od Dejn i jeszcze narzeka? Dejn wysłała ja do roboty, żeby przestała spać do południa i opierniczać się za jej kasę to się g@wniarze nie spodobało. Niech sobie znajdzie innego durnia który będzie ja utrzymywał bo ani uczyć ani pracować jej się nie chce! Taki jest fakt!

 • Gość: gosc

  0

  Ze Świebodzina???😂 Ktoś sie słabo przygotował

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX