Deynn w końcu odnosi się do afery z siostrą. "Wiem, że czekacie na mój komentarz". Krótko i na temat

Deynn w końcu wypowiedziała się w sprawie afery z udziałem młodszej siostry, Klaudii Surmy.

Klaudia Surma, czyli młodsza siostra Deynn, w środę wieczorem dodała wpis na bloga, w którym chce przekonać internautów, jaka naprawdę jest Marita. Dziewczyna zarzuciła siostrze, że ta odwróciła się od niej, kiedy jej potrzebowała. Upubliczniła także ich prywatne sms-y. Z wpisu wynikało także, że Klaudia Surma boi się chłopaka siostry, Daniela Majewskiego. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

 

Po zarzutach młodszej siostry, Deynn zablokowała możliwość dodawania komentarzy na jej Instagramie. Choć najpierw zarzekała się, że nie będzie komentować całej sprawy, nagrała filmik, który dodała na Instastories. 

Wiem, że czekacie na mój komentarz, ale takiego nie będzie. Nie mam ani sił, ani ochoty. Nigdy nie sądziłam, że coś takiego może zrobić komuś własna siostra, własna rodzona siostra. Może się kiedyś do tego odniosę, ale dziś wysiadam. Do zobaczenia - powiedziała Deynn.

Wcześniej dodała takie zdjęcie:

DeynnDeynn Instagram.com/deynn

Fani Deynn wciąż zastanawiają się, gdzie jest Daniel Majewski, jej partner, który zazwyczaj zabierał głos i bronił swojej dziewczyny. Od pewnego czasu jego działalność w mediach społecznościowych ograniczyła się do zera. 

Jak rozwiąże się sprawa? Myślicie, że Klaudia Surma wyzna coś jeszcze? O wszystkim będziemy Was informować. 

JT