Deynn w końcu odnosi się do afery z siostrą. "Wiem, że czekacie na mój komentarz". Krótko i na temat

Deynn w końcu wypowiedziała się w sprawie afery z udziałem młodszej siostry, Klaudii Surmy.

Klaudia Surma, czyli młodsza siostra Deynn, w środę wieczorem dodała wpis na bloga, w którym chce przekonać internautów, jaka naprawdę jest Marita. Dziewczyna zarzuciła siostrze, że ta odwróciła się od niej, kiedy jej potrzebowała. Upubliczniła także ich prywatne sms-y. Z wpisu wynikało także, że Klaudia Surma boi się chłopaka siostry, Daniela Majewskiego. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Po zarzutach młodszej siostry, Deynn zablokowała możliwość dodawania komentarzy na jej Instagramie. Choć najpierw zarzekała się, że nie będzie komentować całej sprawy, nagrała filmik, który dodała na Instastories. 

Wiem, że czekacie na mój komentarz, ale takiego nie będzie. Nie mam ani sił, ani ochoty. Nigdy nie sądziłam, że coś takiego może zrobić komuś własna siostra, własna rodzona siostra. Może się kiedyś do tego odniosę, ale dziś wysiadam. Do zobaczenia - powiedziała Deynn.

Wcześniej dodała takie zdjęcie:

DeynnDeynn Instagram.com/deynn

Fani Deynn wciąż zastanawiają się, gdzie jest Daniel Majewski, jej partner, który zazwyczaj zabierał głos i bronił swojej dziewczyny. Od pewnego czasu jego działalność w mediach społecznościowych ograniczyła się do zera. 

Jak rozwiąże się sprawa? Myślicie, że Klaudia Surma wyzna coś jeszcze? O wszystkim będziemy Was informować. 

JT

Więcej o:
Komentarze (25)
Deynn o aferze z siostrą. Komentuje na Instagramie. Krótko i na temat
Zaloguj się
 • Gość: Qwerty

  Oceniono 20 razy 18

  Tak, obchodzą, ponieważ w poście siostry zostało opisane, jak facet grozi i drze się na 10cio letnie dziecko. To jest przemoc, a przemoc powinna być nagłaśniana. Zwłaszcza wśród pary, którą tysiące ludzi mają za wzór do naśladowania.

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 15

  Kogoś naprawdę obchodzą przepychanki jakiejś patologii nikomu nie znanej zresztą?

 • Gość: polemika

  Oceniono 7 razy 7

  Cóż za emocje, jak rozegra się dalej ta historia, niesamowite.
  Obie głupie, obie nie grzeszą intelektem, obie winne całej sytuacji. Kłamią, manipulują, mieszają w to dziecko i dla mnie są nikim. Dla mnie jest to żałosne, nie wiem dlaczego tu wszedłem i to czytam ale obiecuję, że to ostatni raz.

 • Gość: cześć

  Oceniono 3 razy 3

  Dwa tępe ku...sz ny

 • Gość: cześć

  Oceniono 3 razy 3

  Dwie głupie k ry z patologicznej rodziny. Co tu więcej pisać

 • Gość: ona

  Oceniono 2 razy 2

  Tu się rozgrywa dramat. Ale nie Maritki która nie sięga myślaniem dalej niż czubek własnego nosa, tylko tej 10-letniej dziewczynki!! Która wychowywana jest bez rodziców, bez poczucia bezpieczeństwa, przerzucana między dwoma siostrami które w tym czasie starają się pracować (i nieważne ze mają prace rodzajowo różne) i żyć tez własnym życiem. Dodatkowo mała jest nagrywana i upubliczniana w internecie także w sposób ośmieszający ją i nie ma nikogo dorosłego komu może zaufać, kto stanie w jej obronie i da poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.
  Jeżeli rodzice są nieudolni wychowawczo to powinni mieć zasądzone alimenty na tą małą. Sytuacja kiedy dwie siostry szarpią się o pieniądze i miejsce nocowania małej jest skandaliczna.
  Histeria Marity w tym wszystkim która się złości ze prawda wyszła na jaw jest nieuzasadniona. Owszem jest dramat, ale może dziecku to coś pomoże w prawnym uregulowaniu tej chorej i patologicznej sytuacji.

 • Gość: Natek

  Oceniono 2 razy 2

  Emocje jak na grzybach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX