Uwierzycie, że ta piękna sukienka Alicii Vikander to dzieło polskiej projektantki?! Jej kreacje nosi też Kim Kardashian

Alicia Vikander promuje właśnie swój najnowszy film "Tomb Raider". W weekend pojawiła się na "Comic Con Experience" w rewelacyjnej sukience od polskiej projektantki.

W weekend Alicia Vikander pojawiła się na "Comic Con Experience" w Sao Paulo, żeby promować najnowszy film ze swoim udziałem pt. "Tomb Raider". Młoda szwedzka aktorka zaprezentowała się w niezwykle dziewczęcym i delikatnym wydaniu. Miała na sobie zwiewną, jedwabną, białą sukienkę. Kreacja zdobiona była żółtymi kwiatami, a zaprojektowała ją polska projektantka, Magda Butrym.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Aktorka całość uzupełniła delikatnymi sandałkami, lekkim makijażem i upiętymi włosami. Alicia Vikander postawiła na dziewczęcy i romantyczny look i to był strzał w dziesiątkę! Przy okazji wyeksponowała swoje zgrabne nogi.

Aktorka zastąpiła Angelinę Jolie w roli Lary Croft. Przygody odważnej pani archeolog będziemy mogli podziwiać na dużym ekranie już w marcu 2018 roku. Vikander specjalnie do tej roli przeszła morderczy trening, który wyrzeźbił jej ciało. Dzięki temu sama wzięła udział w dużej części niebezpiecznych scen kaskaderskich.

To nie pierwszy sukces tego typu polskiej projektantki. Jej kreacje nosiły już m.in. Kim Kardashian, Alessandra Ambrosio, Chrissy Teigen oraz Jourdan Dunn.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

AG

Zobacz wideo