"Mistrzyni" gry na gitarze znów w "DD TVN". Tym razem miała znacznie prostsze zadanie. Prokop był zachwycony

Pamiętacie Angelikę Fajcht, słynną mistrzynię gry gitarze z "Dzień Dobry TVN"? Teraz jedyna w swoim rodzaju wirtuozka wróciła do śniadaniówki, choć z zupełnie innym zadaniem.

Kilka lat temu internet żył występem Patty, 22-letniej wokalistki, która w "DD TVN" zaprezentowała swój singiel. Zrobiła to w asyście 2 modelek "akompaniujących" jej na instrumentach. Nie bez przyczyny dajemy to słowo w cudzysłowie, bowiem dziewczyny miały odłączone instrumenty. Największą wpadkę zaliczyła jednak "gitarzystka" - uczestniczka "Top Model" Angelika Fajcht, która gitarę trzymała odwrotnie...

PattyPatty Plotek Exclusive

Występ dziewczyn został wyśmiany na wszystkie możliwe sposoby. Angelika Fajcht nie daje jednak za wygraną i ciągle wraca do telewizji. Niedawno znów pojawiła się w "DD TVN", jednak tym razem realizatorzy dali jej znacznie prostsze zadanie.

Dorota Wellman, Marcin Prokop, Angelika FajchtDorota Wellman, Marcin Prokop, Angelika Fajcht Screen z TVN/X-News

Fajcht asystowała fizjoterapeucie Dawidowi Natańskiemu przy demonstrowaniu, na czym polega terapia powięzi. Modelka najpierw miała dwa razy wykonać skłon. Co udało się jej bezbłędnie. Marcin Prokop był zachwycony, szczególnie, kiedy Angelika palcami dotknęła podłogi.

No analizujemy tę pozycję - powiedział prezenter, przyglądając się rzecz jasna kręgosłupowi Fajcht.
Ty już może nie analizuj za bardzo, od tego jest specjalista - stopowała Prokopa Wellman.

Potem Fajcht czekało kolejne zadanie, na szczęście równie mało skomplikowane. Musiała położyć się na stole i poddać się masażowi, z czego także wywiązała się perfekcyjnie.

Dawid Natański, Angelika Fajcht, Dorota Wellman, Marcin ProkopDawid Natański, Angelika Fajcht, Dorota Wellman, Marcin Prokop Screen z TVN/X-News

ZI