Jay-Z przyznał się do zdrady! "Najtrudniej zobaczyć ból, który spowodowałeś". Podał powód swojej niewierności

Jay-Z udzielił obszernego wywiadu, w którym oficjalnie przyznał, że zdradzał swoją żonę, Beyonce. Opowiedział też, dlaczego do tego doszło i jak pracowali nad swoim małżeństwem.

Pierwsze informacje o tym, że Jay-Z miał zdradzać Beyonce pojawiły się około 3 lata temu. Z tego powodu doszło do słynnej bójki w windzie, kiedy to Solange, siostra piosenkarki, rzuciła się na Jay'a z pięściami. Później do zdrady odniosła się sama Bey na swojej płycie, "Lemonade", gdzie teksty dosyć jednoznacznie mówiły o zdradzie. Sam zainteresowany odpowiedział na to w utworze ze swojego albumu "4:44".

Teraz w rozmowie z "The New York Times Style Magazine", raper w końcu potwierdził spekulacje dotyczące zdrady oraz opowiedział, jaki był ich sposób na ratowanie małżeństwa.

Musisz przeżyć. Przechodzisz w tryb przetrwania, a co się dzieje wtedy? Zamykasz się na wszelkie emocje. Nawet w kontakcie z kobietą, więc nie jesteście w stanie się porozumieć. W mojej sytuacji jest to głębokie. Z tego właśnie bierze się: niewierność - tłumaczył.

Wyznał też, że wyrzucenie z siebie nieszczęścia poprzez muzykę było dla nich rodzajem terapii. Początkowo plan był taki, że nagrają wspólny album, ale ostatecznie każdy z nich wydał własną, bardzo mocną płytę.

Najlepszym miejscem w huraganie jest jego środek. I właśnie tam byliśmy. To było bardzo niekomfortowe. Byłem dumny z muzyki, którą ona zrobiła, a ona była dumna ze sztuki, którą wydałem. Na koniec dnia mieliśmy naprawdę zdrowy szacunek dla pracy drugiej osoby. Uważam, że ona [Beyonce - przyp.red.] jest wspaniała.
Większość ludzi odchodzi od siebie, wskaźnik rozwodów wynosi jakieś 50 procent, bo ludzie nie mogą na siebie patrzeć. Najtrudniejszym jest zobaczyć na czyjejś twarzy ból, który ty spowodowałeś i pogodzić się ze samym sobą.
embed

Para jest ze sobą od 2000 roku. W czerwcu Beyonce urodziła bliźniaki - Rumi i Sir. Post na Instagramie, którym ogłosiła swoją ciążę, ma najwięcej polubień ze wszystkich zdjęć tego roku.

OG

Więcej o:
Komentarze (30)
Jay-Z przyznał, że zdradził Beyonce. Mówi też, co uratowało ich związek
Zaloguj się
 • Gość: Jola_K

  Oceniono 33 razy 27

  Staranie zaplanowana strategia promocyjna dwóch płyt oraz ich samych. Właściwie nie powiedział z kim zdradził żonę? A to, że zdradza to była tajemnica poliszynela.

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 20

  w tym ich małżeństwie prym wiedzie biznes,nie miłość i szacunek

 • Gość: ZZ

  Oceniono 21 razy 13

  Zdradził, bo nie umie panować nad własnym fiutem. Słaby psychicznie ot cała prawda. Takie pomyje mężczyzny, bez honoru i ambicji.

 • shtalman

  Oceniono 15 razy 13

  I kogo to obchodzi?

 • loonax007

  Oceniono 8 razy 8

  Temu kto tłumaczył te materialy, pogratulować. To naprawdę sztuka w tak krótkim tekście wykazać się taka nieporadnoscia w posługiwaniu się własnym językiem.

 • Gość: bebe

  Oceniono 14 razy 8

  Po co po dwoch latach to wywlekac? Swoja droga jak pieknie tlumaczy zdrade, z czego powstaje zdrada? Z qrrestwa, ot I tyle, czarne jak zwierzak, wiernosc jest obcym tworem.

 • Gość: ann

  Oceniono 9 razy 7

  To nie jest małżeństwo, ewentualnie spółka. Nie rozwodzą się, bo im się nie opłaca. A teraz znaleźli genialny sposób na promocję.

 • Gość: Pierdyliusz

  Oceniono 2 razy 2

  Co za smętny buc z tego Dżeja Zi :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX