Rutkowski groził narzeczonej rozstaniem na wizji. Tymczasem ona przymierza suknie ślubne w Paryżu. Od 80 tys. w górę!

Maja Plich razem z "Twoim imperium" mierzy w Paryżu wymarzoną suknię ślubną. To o tyle zaskakujące, że jeszcze niedawno Krzysztof Rutkowski wyznał, że ich związek "dobiega etapu końcowego".

Krzysztof Rutkowski najpierw oświadczył się na wizji, potem również na wizji praktycznie zerwał ze swoją narzeczoną. Maja Plich, co prawda tłumaczyła potem, że wypowiedź detektywa została zwyczajnie zmanipulowana, jednak wątpliwości pozostały po tej deklaracji Rutkowskiego:

Sytuacja z Mają w tym momencie... zaczyna dobiegać do takiego etapu, być może końcowego... - powiedział w programie "Kossakowski. Być jak...".

Plich od tego czasu regularnie wrzuca kolejne zdjęcia z narzeczonym (nadal?), a teraz zabrała ekipę "Twojego imperium" do Paryża, gdzie wybierała suknię ślubną. Interesowały ją tylko modele od 80 tysięcy w górę.

Postanowiła nie oszczędzać na sukni, która ma być w dniu ślubu niespodzianą dla ukochanego - czytamy w kolorówce. 
 

Data ślubu nie jest jeszcze znana, ale są pewni, że się odbędzie (a przynajmniej Maja Plich jest).

Jestem w stu procentach pewna, że to mężczyzna na całe życie. I wierzę w deklarację Krzysztofa, że dla niego również jestem numerem jeden - powiedziała gazecie. 

Póki co planowany jest ślub cywilny, jednak tylko na razie. Ponoć Rutkowski chce unieważnić poprzedni ślub kościelny, żeby móc powiedzieć Plich "tak" przed ołtarzem. Już wiadomo, że obrączki będą specjalnie zaprojektowane, ale niestety ciągle nie ma decyzji co do miejsca imprezy. Według "Twojego imperium" detektyw marzy o  ceremonii w ogrodach swojego pałacu na Dolnym Śląsku. Tymczasem jego narzeczona woli wyjechać z Polski. 

Myślimy o cichym ślubie za granica - wyznała kolorówce Plich.

Na wszelki wypadek życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i trzymamy kciuki, by ceremonia się odbyła.

ZI