Elizka zoperowała nos, ale fani patrzą tylko na usta. Są OGROMNE. "Wcześniej byłaś ładniejsza". Odpowiedziała

Fani nie są zachwyceni powiększonymi ustami Elizki z "Warsaw Shore". Co ona na to? Odniosła się do krytyki na swoim Instagramie.

Eliza Trybała nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. W ten sposób powiększyła m.in. usta, które w ostatnim czasie zrobiły się naprawdę spore, co zauważyło i komentowało wiele osób. Elizka wytłumaczyła, co stało się z jej wargami.

Wyjaśniła, że w wyniku jej niedawnej operacji nosa, usta wydają się optycznie większe. Choć ostatnio poprawiała je 9 miesięcy temu i kwas powinien już schodzić, to sama ma wrażenie, jakby jej usta nadal rosły. Nie jest też zadowolona, że wargi nie zawsze wyglądają dobrze.

Po zmniejszeniu nosa moja usta optycznie wydają się większe. Sama mam wrażenie, że one rosną. Ponieważ ostatnio były robione 9 miesięcy temu, kwas powinien już schodzić. Ale nie schodzi i nie zawsze prezentują się tak jak powinny, czasem np. żyją swoim życiem. Posiadam lustro i wszystko widzę, więc zrozumcie, że pisanie o nich caaaaaały czas mi ich nie zmniejszy #nuda #zaciętapłyta!! Życzę wszystkim milusińskim spokojnego wieczoru. I oczywiście przesyłam soczystego buziaka moimi pontonikami.
 

Choć Elizka umieściła wyjaśniający wpis, to w komentarzach i tak spotkała się z krytyką.

Wyglądałaś ładnie przed opierają, a teraz chyba coś nie poszło.
Gdyby nie te usta, to byłabyś piękna. Nigdy nie zrozumiem, po co ładne kobiety to robią
Wcześniej byłaś o wiele ładniejsza i naturalna. Tragedia, co pieniądze robią z ludźmi. Jaka kolejna operacja?
Brak słów na tę laskę, co robi się na barbie. Kiedyś była ładna, a teraz szok.

Żona Trybsona nie pozostawiła tych komentarzy bez odpowiedzi.

Wiem jak one wyglądają i właśnie nie chce się tłumaczyć, tylko wyjaśnić, że mnie to już mega nudzi - napisała.

Odkąd pojawiła się "Warsaw Shore" Eliza przeszła diametralną metamorfozę. Zmiana koloru włosów, poprawienie nosa i ust to nie wszystko. Zmianie uległ też jej styl ubierania i sposób malowania się. Podoba Wam się w obecnym wydaniu?

MT

Więcej o: